Zosia Zborowska pokazała pierwsze zdjęcie z córką. Ma bardzo ważny apel: "Ludzie, doceniajmy"

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie post, w którym podzieliła się radosną wiadomością o przyjściu na świat swojej pierwszej córeczki. Przy okazji aktorka postanowiła również zaapelować do kobiet oraz mężczyzn w pewnej bardzo ważnej kwestii.
Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska-Wrona jest popularną aktorką filmową, teatralną oraz serialową. Popularność oraz sympatię widzów zdobywa nie tylko rolami, lecz także swoją przebojową osobowością. Zosia Zborowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 408 tys. obserwatorów. Internautki oraz internauci niezwykle cenią sobie naturalność, dystans do siebie oraz wyjątkowe poczucie humoru aktorki. Zosia Zborowska na swoim Instagramie często porusza wiele bardzo ważnych kwestii, w tym również tych dotyczących kobiet. Nie inaczej było i tym razem. Przy okazji poinformowania o narodzinach swojej córeczki, postanowiła zaapelować w bardzo istotnej kwestii.

Joanna Koroniewska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. 'Za to kocham polskie morze' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. "Za to kocham polskie morze"

Zosia Zborowska urodziła i pokazała pierwsze zdjęcie z córką. Ma ważny apel: "Ludzie, doceniajmy"

Zosia Zborowska oraz Andrzej Wrona przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę, której dali na imię Nadzieja. Radosną nowiną aktorka postanowiła podzielić się tydzień po porodzie na swoim Instagramie.

- Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi (od Dyrektora Malczyka, Dr Iracką, Dr Koneczną po panie sprzątaczki). Największy jednak ukłon oddaje w stronę naszej położnej - Kasi Kleczkowskiej: @kasiatrzaska, która przeprowadziła nas przez to wszystko najlepiej na świecie - napisała aktorka.

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy zrobili córkom prezent. Fani zaskoczeni ceną: "Kto bogatemu zabroni"

Przy okazji tak ważnego dla niej posta, Zosia Zborowska postanowiła również zaapelować o docenianie położnych: - I tak jeszcze na sam koniec dodam: Ludzie DECENIAJMY POŁOŻNE! Jestem wdzięczna, że to właśnie te Kobiety, w pierwszych dniach życia naszej córki, tak pięknie i czule się Nią opiekowały - dodała.

 

Pod postem momentalnie posypały się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców:

Gratulacje, bądźcie zdrowe!
Wszystkiego cudownego dla Was dużo siły
Gratulacje <3 niech się zdrowo chowa
To prawdziwy CUD. No i witamy w pięknym świecie Mam

- czytamy.

Więcej o: