Kate wspomina pierwsze spotkanie z Williamem. Było niezręcznie! "Spiekłam raka"

Księżna Kate i książę William od 10 lat tworzą zgrane małżeństwo. Ich związek trwa jednak znacznie dłużej, a para poznała się już na studiach. W jednym z wywiadów Cambridge'owe postanowili powrócić wspomnieniami do ich pierwszego spotkania. I jak się okazuje, wcale nie było jak z bajki.

Księżna Kate i książę William świętowali niedawno 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji ulubiona para Brytyjczyków wzięła udział w specjalnej, pamiątkowej sesji zdjęciowej, której efektami pochwalili się na Instagramie. W jednym z wywiadów powrócili także do ich pierwszego spotkania.

Zobacz wideo

Kate wspomina pierwsze spotkanie z Williamem

Kate i William poznali się podczas studiów na szkockim Univeristy of St. Andrews. I chociaż o początkach ich związku krąży wiele legend, jak oboje przyznali w wywiadzie, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Jak wyznała Kate, podczas pierwszego spotkania z Williamem czuła się bardzo niezręcznie.

Spiekłam raka, kiedy Cię spotkałam i szybko odeszłam. Czułam ogromną nieśmiałość

- przyznała Kate. Z kolei William z rozbrajającą szczerością wyznał, że nie pamięta momentu ich zapoznania. - Ale od samego początku zostaliśmy bliskimi przyjaciółmi - dodała Kate, co, jak przyznał William, z perspektywy czasu uważają za bardzo dobrą decyzję.

Skończyło się na tym, że przez jakiś czas byliśmy przyjaciółmi i był to dobry fundament. Wierzę, że zaprzyjaźnienie się ze sobą działa na korzyść. I właśnie tak się to zaczęło

- wyjaśnił książę.

Oboje byli wtedy zresztą w innych w związkach. Kate spotykała się ze studentem czwartego roku Rupertem Finchem, a William widywany był w towarzystwie Carly Massy-Birch.

Więcej o: