Monika Olejnik na plaży jak ze "Słonecznego patrolu". Fani: Jest Pani prawdziwą IKONĄ

Monika Olejnik zachwyca fanów fenomenalną formą i determinacją. Jej najnowsze zdjęcie wygląda zupełnie jak kadr z serialu "Słoneczny Patrol". Czy dziennikarka stała się naszą polską Pamelą Anderson?

Monika Olejnik od lat inspiruje nas fenomenalną formą. Jej Instagram przesycają filmiki i zdjęcia z ciężkich treningów, które stały się formą pasji w najczystszym tego słowa znaczeniu. To z pewnością jedna z najbarwniejszych postaci polskiego dziennikarstwa. Naszą codzienność otacza aktualnie rzeczywistość iście olimpijska. Jak na sportsmenkę przystało, Monika nie dała umknąć naszej uwadze, że przeżywa ten czas z wielkim zaangażowaniem. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym wygląda jak sama Pamela Anderson. Czy właśnie nastąpił wielki powrót „Słonecznego Patrolu"?

Zobacz wideo Monika Olejnik ćwiczy plank z uśmiechem na ustach

Monika Olejnik jak Pamela Anderson. Dziennikarka biega po plaży niczym prawdziwa sportsmenka

Wakacje nie dają nam o sobie zapomnieć, a wciąż pojawiające się zdjęcia gwiazd stają się dla nas największą inspiracją do odpoczynku – choć każdy ma swoją własną definicję tego słowa. Monika z całą pewnością uwielbia aktywnie spędzać czas, a trwające Igrzyska Olimpijskie są dla niej motywacją do tego, by dążyć do indywidualnej doskonałości.

Sukcesy olimpijczyków inspirują, „bez litości w dążeniu do doskonałości" #trening blisko natury – czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Instagramowy profil dziennikarki śledzi coraz więcej osób. Czy można się temu dziwić? Raczej nie. Tryskająca energią, zaraża dobrym humorem każdego, kto choć przez chwilę wpadnie na jej relację. Każdy obserwator doskonale wie, że sport jest dla niej jedną z największych pasji i ambicji. Warto zaznaczyć, że Monika ma 65 lat, a formy może jej pozazdrościć niejedna trzydziestka. Tegoroczny urlop na Korsyce jeszcze jaśniej przyświeca na tle wszystkich dotąd pojawiających się fotografii. Uwagę fanów najbardziej przyciągnął jednak czerwony kostium kąpielowy, w którym beztrosko biegała po plaży. Wielu przyrównało ją nawet do bohaterek kultowego serialu „Słoneczny Patrol":

W tym czerwonym kostiumie kąpielowym wygląda Pani jak z filmu „Słoneczny patrol"
Wow...słoneczny patrol...Pamela ??
Pierwsza myśl słoneczny patrol, druga rewelacyjna figura

Nie zabrakło także podziękowań i podziwów za budowanie kobiecej inspiracji do dbania o swoje zdrowie i sylwetkę:

Brawo dla kobiety ???? taki trening inspiruje
No po prostu Rewelacja ?? Intelekt połączony z wiedzą i entuzjazmem dziecka
podziwiam pani determinację i formę... no jest pani dla mnie wzorem!!!!

Czerwone stroje kąpielowe zawsze robią ogromną stylizacyjną robotę. Nic dziwnego, że zachwytu obserwatorów nie było końca. A co wy myślicie? Czy Monika Olejnik jest naszą polską Pamelą Anderson?

Więcej o: