Barbara Kurdej-Szatan pokazała różnicę w trakcie i po karmieniu. "A to ty nie miałaś powiększonego biustu?"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcia, które przedstawiają jej metamorfozę. Aktorka porównała swój wygląd z czasów, kiedy karmiła piersią oraz to jak wygląda obecnie. Wśród komentarzy można znaleźć wypowiedzi znanych osób. Jedną z nich jest Maffashion, która postanowiła w żartobliwy sposób nawiązać do złośliwych plotek o powiększeniu biustu.

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwójki dzieci. Aktorka wraz ze swoim mężem Rafałem Szatanem wychowują córeczkę Hannę i syna Henryka. Gwiazda wielokrotnie pokazywała ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Tym razem zaskoczyła fanów na Instagramie dosyć intymnym porównaniem. Celebrytka opublikowała zestawienie zdjęć z czasów kiedy karmiła piersią i obecnie. Zmianie uległa cała jej sylwetka, oraz co jest oczywiste, również rozmiar piersi. Na zdjęciach jest ubrana w dokładnie ten sam strój kąpielowy i pozuje w tej samej pozycji. W komentarzach możemy znaleźć liczne komplementy, które tyczą się zarówno pierwszej, jak i drugiej fotografii. Wiele gwiazd w swoich komentarzach zamieściło równie miłe słowa. Pod zdjęciami wypowiedzieli się m.in Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, Patrycja Kazadi, Maciej Kaliszuk, oraz Ewa Chodakowska. Uwagę zwrócił też komentarz Maffashion, która od niedawna również jest mamą. W humorystyczny sposób odniosła się do plotek na temat powiększenia biustu. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan pokazała swoją metamorfozę. "Było karmionko, nie ma karmionka"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcia na których pozuje w basenie. Zestawienie zdjęć jest naprawdę perfekcyjne, ponieważ aktorka ma na sobie dokładnie ten sam kostium i pozuje w identyczny sposób. Dzięki temu jej obserwatorzy mogą zwrócić uwagę na metamorfozę jej sylwetki, która jest naturalnym procesem po ciąży. Gwiazda chciała zwrócić uwagę na zmianę jaką przeszła w trakcie karmienia piersią i po karmieniu piersią. To znakomity sposób na normalizowanie procesów i zmian, które zachodzą w kobiecym ciele. Zdjęcie podpisała w humorystyczny sposób.

Było karmionko, nie ma karmionka
 

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie na Instagramie. Gwiazdy komentują

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie, które spotkało się z bardzo dużym odzewem ze strony obserwatorów. Gwiazda której profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad milion osób, otrzymała w komentarzach liczne komplementy dotyczące jej wyglądu zarówno przed, jak i po karmieniu. Wypowiedziało się również wiele znanych osób, które przekazały ciepłe słowa aktorce. Ewa Chodakowska napisała:

Ta sama piękna Baśka

post skomentowała również m.in Joanna Koroniewska słowami:

Jak dla mnie nadal BOSKO

Maffashion skomentowała zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan. Zadrwiła z plotek internautów

Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan skomentowała również influencerka Maffashion, która niedawno sama została mamą. Gwiazda, która podziela trud macierzyństwa wielokrotnie spotkała się ze złośliwymi komentarzami i spekulacjami ze strony obserwatorów. Nawiązała do tego w swojej humorystycznej wypowiedzi, krytykując tych, którzy zarzucali jej operację biustu. Pod zdjęciem aktorki napisała:

A to ty nie miałaś powiększonego biustu? Ja to podobno dalej sztuczny mimo, ze już wrócił do „normy" hehe

Tym samym zwróciła uwagę na to, że rozmiar piersi kobiety w ciąży, a także po niej ulega zmianie, a komentarze na ten temat bywają krzywdzące i nie powinny mieć miejsca.

Więcej o: