Joanna Koroniewska upomina męża. Poszło o biust Kurdej-Szatan! "Cudze chwalisz..."

Joanna Koroniewska opublikowała post na Instagramie w którym upomniała swojego męża Macieja Dowbora. Jest zazdrosna o koleżankę po fachu? Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan, która niedawno pokazała swoją metamorfozę, a aktor postanowił ją skomplementować. Aktorka napisała: "Cudze chwalisz, swojego nie znasz".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Aktorski dream team ma nawet własny kanał na Youtubie o wdzięcznej nazwie "Dowbory be happy". Tradycją stała się także "Domówka u Dowborów" którą regularnie można oglądać na ich Instagramie, gdzie zapraszają inne gwiazdy na wspólne rozmowy. Małżeństwo ma obecnie dwójkę dzieci, to córeczki Janina i Helena. Para pobrała się w 2014 roku. Niedawno na Instagramie ich dobra koleżanka Barbara Kurdej-Szatan opublikowała humorystyczny post, który przedstawia jej metamorfozę. Różnica w sylwetce gwiazdy jest spowodowana między tym czasem, kiedy karmiła piersią, a tym jak wygląda obecnie. Wiele gwiazd skomentowało to zdjęcie, a wśród nich właśnie małżeństwo Dowborów. Aktorce nie spodobał się jednak komentarz męża. Wyraz swojego niezadowolenia przedstawiła w osobnym poście. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Joanna Koroniewska zwróciła uwagę na komentarz męża. Skomplementował koleżankę

Joanna Koroniewska opublikowała wpis w którym postanowiła nieco przypomnieć mężowi o tym, jaką rolę w jego życiu powinna odgrywać żona. Poszło o komentarz zamieszczony pod zdjęciem Barbary Kurdej-Szatan. Aktor w dosyć bezpośredni sposób skomentował wygląd aktorki. Felerny komentarz brzmiał:

O ja pierdz*elę

A jego uzupełnieniem były emotki pełne zachwytu. Joanna Koroniewska skomentowała wpis męża emotką "facepalm". Co ciekawe, sama również skomentowała wpis koleżanki komplementując, że wygląda "bosko". Obecnie oba komentarze są bardzo trudne do odnalezienia.

 

Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie po zwolnieniu z TVP. 'Szanuję ciężką pracę służb'Kurdej-Szatan pokazała, jak zmienił się jej biust. "Nie miałaś powiększonego?"

Joanna Koroniewska apeluje do męża: "Cudze chwalisz, swojego nie znasz"

Joanna Koroniewska wyraziła niezadowolenie z powodu komentarza męża. Na swoim profilu na Instagramie postanowiła go upomnieć, przypominając o tym, że powinien doceniać żonę. Opublikowała swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym zestawione ze zdjęciem koleżanki. Napisała:

Dowbor. I kolejny raz. Cudze chwalisz, swojego nie znasz
 

koszulaKoszula z Pepco ożywi każdą stylizację i kosztuje tylko 40 zł. Podobne w Orsay

Joanna Koroniewska myśli o kolejnym dziecku? Zwróciła się do Dowbora: "możemy mieć i trzecie."

Upomnienie Macieja Dowbora to nie wszystko. Aktorka w dalszej części posta postanowiła poruszyć temat dzieci. Zwróciła się do męża z pewną sugestią. Czyżby planowała powiększyć rodzinę? Napisała:

Jak BARDZO chcesz, to w sumie drugie dziecko już odchowane to możemy mieć i trzecie

Odniosła się również do wieku Macieja Dowbora, który obecnie ma 42 lata. Wyraźnie zaznaczyła również, że powodem jej zazdrości o męża był w rzeczywistości...biust koleżanki. 

Ale jak ono (dziecko -red.) będzie kończyło 18 lat, to Ty będziesz już w głębokim wieku emerytalnym. Ale skoro tak BARDZO podoba Ci biust w trakcie i tuż po karmieniu, to ja może się w sumie jeszcze nad tym zastanowię
 

Jak widać, z pozoru niewinny komentarz wywołał sporą burzę.

Więcej o: