Trump krytykuje występ piłkarek nożnych na olimpiadzie. Wszystkiemu "winna" lewacka propaganda

Donald Trump uznał brązowy medal olimpijski amerykańskich piłkarek za porażkę. Były prezydent Stanów Zjednoczonych uważa, że wszystkiemu "winna" jest lewacka propaganda.

Donald Trump skomentował występ piłkarek ręcznych w czasie tegorocznej olimpiady. Mimo że drużyna zdobyła brązowy medal, były prezydent Stanów Zjednoczonych nie jest zadowolony. 

"Zdobyliby złoty medal zamiast brązu"

W ostatnim  czasie kobiecy futbol cieszy się coraz większą popularnością. Amerykańska drużyna ma na swoim koncie aż cztery mundialowe zwycięstwa. W tym roku piłkarki z USA zdobyły brązowy medal. Nie spodobało się to Donaldowi Trumpowi. Polityk uważa, że kobiety grały słabo. A wszystkiemu winna jest... lewacka propaganda. 

Zobacz wideo Wszystkie pieniądze Donalda Trumpa

- Gdyby nasza drużyna piłkarska, kierowana przez radykalną grupę lewicowych maniaków, nie została przebudzona, zdobyliby złoty medal zamiast brązu - napisał w swoim oświadczeniu były prezydent Stanów Zjednoczonych przesłanym przez jego PAC Save America. - "Obudzony" oznacza, że przegrywasz. Wszystko, co się obudziło, poszło źle, a nasza drużyna piłkarska przegrała - dodał Trump.

"Kobieta z fioletowymi włosami grała strasznie"

Co ciekawe, w swoim komunikacie były prezydent USA odniósł się także do Megan Rapinoe - pomocniczki drużyny amerykańskiej. Piłkarka często zabiera głos w kwestiach równościowych. Poza tym nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. - Kobieta z fioletowymi włosami grała strasznie. Za dużo czasu spędza myśląc o polityce radykalnej lewicy i nie wykonuje dobrze swojej pracy - stwierdził polityk. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: