Meghan Markle pod ostrzałem. Zakpiła z królowej Elżbiety? Królewska ekspertka nie ma wątpliwości

Meghan Markle z okazji 40. urodzin zamieściła w sieci nagranie, promujące jej nową kampanię społeczną. Księżna i tym razem znalazła się jednak pod ostrzałem brytyjskich mediów. Zdaniem królewskiej ekspertki, Markle zadrwiła nie tylko z królowej Elżbiety, ale też z kultury i tradycji Brytyjczyków.

Meghan Markle 4 sierpnia obchodziła 40. urodziny. Dawno niewidziana księżna zdecydowała się z tej okazji nagrać specjalne wideo, w którym opowiedziała o zainicjowanym przez siebie projekcie społecznym. - Z okazji moich 40. urodzin, poprosiłam 40 przyjaciół o poświęcenie 40 minut ich czasu, by wesprzeć kobiety w powrocie na rynek pracy - mówiła Markle do swojej przyjaciółki Melissy McCarthy, tłumacząc jej swój pomysł. Całe wideo było bowiem zaaranżowane na luźną rozmowę pomiędzy przyjaciółkami.

Zobacz wideo

Meghan Markle zakpiła z królowej Elżbiety

Nagranie nie spodobało się jednak królewskiej ekspertce, która wprost nazwała je tanim chwytem marketingowym, a Paniom zarzuciła kpienie z królowej Elżbiety. - Czy ktoś jeszcze uważa, że Meghan Markle i jej przyjaciółka kpią z Królowej w urodzinowym wideo? - napisała na Twitterze królewska ekspertka, odpowiedzialna m.in. za biografię księcia Harry'ego.

Danuta HoleckaDanuta Holecka przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda dziennikarka "Wiadomości"?

Levin zwróciła uwagę na strój McCarthy, która wystąpiła w nagraniu ubrana w kolorową suknię w kwiatowy wzór, zdobne rękawiczki i fascynator. Co więcej, aktorka teatralnie popijała herbatę z filiżanki, co tylko potęgowało skojarzenie z królową Elżbietą. Zdaniem ekspertki zachowanie aktorki było jawnym drwieniem z królewskiej etykiety, jak i samej królowej Elżbiety.

Meghan Markle zakpiła z królowej Elżbiety?Meghan Markle zakpiła z królowej Elżbiety? screen/archewell.com

Ta drwina pokazuje, co [Meghan - red.] myśli o rodzinie królewskiej. Ma to, czego chciała i jest pewna, że może nas wszystkich przechytrzyć 

- dodała oburzona Levin, którą poparł inny królewski ekspert, Robert Jobson. - Z pewnością naśmiewa się z Brytyjczyków - stwierdził stanowczo. Z ich zdaniem zgodzili się także oburzeni internauci, którzy otwarcie krytykowali zachowanie Meghan w mediach społecznościowych.

 Miało być zabawnie, a wyszło jak zwykle
Po co to było? Nie mogła sobie darować
To przedrzeźnianie królowej Elżbiety było słabe

- pisali rozczarowani. Całe wideo można obejrzeć TUTAJ.

Trump krytykuje występ piłkarek nożnych na olimpiadzie. Wszystkiemu 'winna' lewacka propagandaTrump krytykuje występ piłkarek nożnych na olimpiadzie. Wszystkiemu "winna" lewacka propaganda

Więcej o: