Wydała 4 miliony dolarów, by upodobnić się do tygrysa. Jak "kobieta kot" wyglądała przed operacjami?

Jocelyne Wildenstein, czyli słynna "kobieta kot", jest chyba najbardziej znaną ofiarą operacji plastycznych na świecie. Kobieta wydała fortunę na zabiegi upiększające, które z czasem przerodziły się w jej obsesję. Jak wyglądała, zanim zaczęła upodabniać się do tygrysa?

Jocelyne Wildenstein, czy też "kobieta kot", jak zwykły nazywać ją media, zaistniała w show-biznesie, dzięki licznym operacjom plastycznym, które miały upodobnić ją do tygrysa. Kobieta chciała przypodobać się w ten sposób zafascynowanemu tymi zwierzętami mężowi, Alecowi Wildensteinowi. I chociaż związek pary już dawno przeszedł do przeszłości, kobieta nie zrezygnowała z kolejnych operacji, które z czasem stały się jej prawdziwą obsesją.

Zobacz wideo

Jocelyn Wildenstein - jak "kobieta kot" wyglądała przed operacjami?

Celebrytka, od czasu pierwszej operacji w latach 70. przeszła już kilkadziesiąt zabiegów, m.in. operację górnych i dolnych powiek, lifting brwi, a także wszczepienie implantów policzkowych, na co łącznie miała wydać ponad 4 miliony dolarów. Operacje kosztowały ją jednak znacznie więcej - prawdziwą urodę. Dziś Wildenstein ma już 80 lat i jak twierdzą złośliwi, bardziej przypomina kota niż kobietę. 

Meghan Markle i Melissa McCarthy w urodzinowym wideoMeghan Markle pod ostrzałem. Zakpiła z królowej Elżbiety

W sieci wciąż jednak dostępne są jej zdjęcia sprzed lat. Jak się okazało, Wildenstein przed operacjami była naprawdę atrakcyjną blondynką, i jak twierdzą osoby z jej bliskiego otoczenia, cieszyła się wielkim powodzeniem wśród mężczyzn. 

Była piękną kobietą – nie wiem, co ją opętało, żeby sobie to zrobić 
Kiedyś była naprawdę ładna
Żal mi jej, musiała być bardzo nieszczęśliwa
Przykro na to patrzeć, zrobiła sobie wielką krzywdę

- piszą internauci pod starymi zdjęciami celebrytki. 

 

Poznalibyście ją?

Codziennie jadła jabłka. Efekt?Przez miesiąc jadła jedno jabłko każdego dnia. Co się stało?

Więcej o: