Marcelina Zawadzka pokazała "jeden ze swoich lepszych dni". Zaskoczeni? Fani: Tak trzeba żyć

Marcelina Zawadzka na Instagramie podzieliła się zdjęciami z jednego z najlepszych dni, które przeżyła w tym roku. Co takiego robiła? Niektórzy mogą być zaskoczeni aktywnością, którą wybrała. - Pozazdrościć. Tak trzeba żyć - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Dlaczego Marcelina Zawadzka publikuje w sieci tak odważne zdjęcia?

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie. Była Miss Polonia zyskała popularność nie tylko za sprawą uzyskania tego tytułu w 2011 roku, lecz także swoją działalnością internetową czy telewizyjną, prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swoje konto, które obecnie obserwuje ponad 618 tys. osób. Modelka chętnie dzieli się tam różnymi zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. 

Marcelina Zawadzka pokazała "jeden ze swoich lepszych dni". Zaskoczeni?

Marcelina Zawadzka wybrała się ostatnio do Tajlandii, gdzie odpoczywała i korzystała z egzotycznych atrakcji. Relację z wyjazdu zdawała na swoim instagramowym profilu w postaci postów, a także relacji. Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami zdjęciami z jednego z lepszych dni, które miała w tym roku. Co wówczas robiła? Niektórzy mogą być zaskoczeni. Otóż była Miss Polonia tuż po tradycyjnym tajskim śniadaniu, spędziła godziny na aktywnym wypoczynku, trenując kitesurfing.

Dzień dobry moi kochani, to był naprawdę dobry dzień na tych zdjęciach widzicie ludka który przeżywa jeden ze swoich lepszych dni w roku... najpierw prosty ale jakże pyszny ryż z jajkiem w swojskiej tajskiej knajpce później śmiganie po falach w pięknym słońcu i z wiatrem

- napisała Marcelina Zawadzka pod zdjęciami.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek oraz fanów:

Tak trzeba żyć
Super
Pozazdrościć
Ale Pani jest piękna

- czytamy.

Więcej o: