Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy! Fani nie kryją zaskoczenia. "Duża zmiana"

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się do nowej roli. Z tej okazji gwiazda przeszła dużą metamorfozę. Postanowiła zrezygnować ze swojej fryzury Pixie Cut i zapuścić włosy. Blond pasma aktorki są coraz dłuższe, a fani nie kryją zachwytu, ale też zaskoczenia. Jak wygląda aktorka?

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Aktorka postanowiła zrezygnować z krótkiego, modnego cięcia które towarzyszyło jej przez wiele lat, na rzecz fryzury typu short bob. Wygląda na to, że na tym nie kończy się jej zmiana wizerunku. Włosy aktorki nadal rosną! Gwiazda przygotowuje się do nowego projektu, który nadal owiany jest tajemnicą. Fani nie mogą się doczekać i w komentarzach na Instagramie dopytują o nową rolę aktorki. Nie kryją również zaskoczenia zmianą fryzury, jednocześnie ją komplementując. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska już nie ma krótkich włosów. Przygotowuje się do nowej roli

Małgorzata Kożuchowska zdradziła niedawno, że przygotowuje się do nowej roli. Aktorka ujawniła, że trwają nagrania do zupełnie nowego projektu. Fani podejrzewają, że będzie to efekt współpracy z Iloną Łepkowską, z którą niedawno celebrytka zakopała topór wojenny. Ostatnia rola Małgorzaty Kożuchowskiej w filmie biograficznym pt. "Gierek" zapowiada się spektakularnie. Nic dziwnego, że ambitna aktorka dla kolejnego wyzwania postanowiła poświęcić swój dotychczasowy wizerunek i zapuścić włosy. Fani spodziewają się, żę będzie to prawdziwy hit filmowy i już teraz dopytują aktorkę o szczegóły. W komentarzach padają liczne spekulacje, a obserwatorzy są bardzo dociekliwi. Sama gwiazda nadal milczy. 

 

Małgorzata Kożuchowska zapuściła włosy. Jak wygląda?

Małgorzata Kożuchowska regularnie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z życia codziennego. Czasem jest to modna stylizacja, a czasem kadry z planu lub teatru. Dzięki temu jej fani mogą zaobserwować przemianę, jaką przechodzi. Przede wszystkim chodzi o włosy aktorki, które stają się coraz dłuższe! Celebrytka ma obecnie fryzurę w jasnym kolorze blond, która przypomina popularnego short boba. Zapowiada się na to, że jej pasma będą jeszcze dłuższe. Jesteśmy ciekawi, czy wróci do fryzury z początków swojej kariery, czyli długich, jasnych włosów sięgających niemal do połowy pleców.

 

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów nową fryzurą. Są zachwyceni!

Fani aktorki, którzy regularnie obserwują ją na Instagramie postanowili skomentować także najnowsze jej zdjęcie. Zauważyli, że włosy aktorki są coraz dłuższe, ale nie są zaniepokojeni. Wręcz przeciwnie, podoba im się nowy wizerunek gwiazdy i nie szczędzą jej komplementów. Jest to dla nich zaskoczenie, ale kibicują swojej idolce i wyczekują efektów nowego projektu. Pod najnowszym postem czytamy:

Wygląda Pani ślicznie, tak naturalnie
Duża zmiana
Jak zwykle pięknie pani wygląda
Więcej o: