Marta Manowska przeszła metamorfozę i pokazała efekty. Ćwiczyła przez 90 dni. Fani: "Jest ogień!"

Marta Manowska przeszła dużą metamorfozę. Przez 90 dni ćwiczyła 6 razy w tygodniu. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Zmiana sylwetki jest widoczna gołym okiem, a prezenterka zachwyca formą, co zauważyli również jej fani. W ćwiczeniach pomagała jej znana trenerka.

Marta Manowska postanowiła zmienić swoją sylwetkę i podjęła wyzwanie. Na Instagramie wyznała, że przez 90 dni 6 razy w tygodniu uprawiała sport. Plan treningowy układała w oparciu o ćwiczenia znanej trenerki. Opublikowała też zdjęcie, na którym możemy podziwiać efekty jej ciężkiej pracy. Przemiana prezenterki TVP robi wrażenie. Jej ciało jest umięśnione i widać, że wysiłek fizyczny stał się teraz istotnym elementem jej życia. W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia dotyczące wytrwałości. Fani są dumni z celebrytki, a niektórzy sami zainspirowali się gospodynią "Sanatorium Miłości" i wyznali, że zachęciła ich do regularnych ćwiczeń. Jak bardzo zmieniła się Marta Manowska?

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska przeszła metamorfozę i pochwaliła się efektami. Jak wygląda?

Marta Manowska zaskoczyła fanów. Opublikowała na Instagramie zdjęcie na którym pozuje nad basenem. Nie jest to jednak zwyczajne zdjęcie z wakacji. Na fotografii widzimy prezenterkę wykonującą jedno z popularnych ćwiczeń, czyli "deskę". Gwiazda ma na sobie kostium kąpielowy, a uwagę przykuwa ogromna zmiana jej sylwetki. Gospodyni "Sanatorium Miłości" zdradziła, że za spektakularnym efektem stoi jeszcze jedna osoba oprócz jej samej. Chodzi o Ewę Chodakowską, której treningi wpłynęły na celebrytkę. Manowska nie zamierza rezygnować z wyzwań i teraz kiedy zna już wszystkie treningi znanej trenerki, postanowiła sama układać sobie plan. Na jej Instagramie czytamy:

Od jutra przechodzę na inny system, zobaczymy jak sie sprawdzi. Sama sobie zaprojektowała na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała 

następnie podziękowała Ewie Chodakowskiej i oznaczyła jej profil. 

 

spódnica w kratę Spódnica w ten wzór to HIT! Przedstawiamy 3 sposoby, jak modnie ją stylizować

Marta Manowska ćwiczyła przez 90 dni. Jak pogodziła treningi z pracą?

Marta Manowska podjęła wyzwanie 90 dni treningów. Zdradziła, że ćwiczyła po 6 dni w tygodniu, aby siódmego w końcu odpocząć. Celebrytka ma teraz dużo pracy. Równolegle pracuje przy produkcji programu "Rolnik Szuka Żony" i "Sanatorium Miłości". Swoich fanów przekonuje jednak, że zawsze da się znaleźć kompromis. Treningi wymagały od niej wielu wyrzeczeń, ale nie były to bariery niemożliwe do pokonania. Zawzięta prezenterka ćwiczyła po 12 godzinach na planie! Napisała:

Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest sie w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi

To idealne spodnie nie tylko na co dzień! Spodnie wizytowe: 18 modeli nie tylko do pracy. Modele z lampasami wyszczuplają nogi i są bardzo modne!

Marta Manowska ćwiczy intensywnie od 90 dni. Co na to fani?

Fani gwiazdy TVP postanowili pogratulować jej wytrwałości. W komentarzach na Instagramie roi się od serdeczności i gratulacji. Widać, że celebrytka cieszy się dużą sympatią wśród widzów. W komentarzach czytamy:

Jest ogień!
Wow! Wielki szacun za wyrtwałość!
Super! Taka wytrwałość tylko do naśladowania

Obserwatorzy mają rację, bo taka postawa to powód do dumy. Trzymamy kciuki za dalsze efekty. 

Więcej o: