Oliwia Bieniuk uczciła pamięć zmarłej mamy. Zdobyła się na poruszający gest

Oliwia Bieniuk otwarcie przyznaje, że chciałaby pójść w ślady mamy i związać swoją zawodową drogę z aktorstwem. Teraz ambitna nastolatka podzieliła się w sieci zdjęciami z planu filmowego, pokazując przy okazji swój tatuaż poświęcony właśnie Annie Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk z powodzeniem rozwija karierę w mediach. Nastolatka ma na swoim koncie już kilka poważnych sesji zdjęciowych, a jesienią zobaczymy ją na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Ambitna dziewczyna nie ukrywa jednak, że chciałaby pójść w ślady swojej mamy Anny Przybylskiej i to właśnie z aktorstwem związać swoją zawodową drogę. I wszystko wskazuje na to, że zmierza w dobrym kierunku.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk pokazała tatuaż poświęcony Annie Przybylskiej

Bieniuk jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ja ponad 200 tys. użytkowników. I to właśnie tam aspirująca aktorka podzieliła się zdjęciami z planu filmowego. Jak się okazuje, nastolatka zagra jedną z ról w filmie popularnego youtubera "Reżysera życia", w którego produkcjach brał udział m.in. Andrzej Grabowski.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk poprawiła urodę. Pokazała jak wygląda trzy dni po botoksie

Bieniuk zapozowała do zdjęcia w stroju kąpielowym, wraz ze znaną z "Rodzinki.pl" Wiktorią Gąsiewską. - Pozdrawiamy z planu. Scenę w wodzie uważam za udaną! - napisała pod fotografią, pod którą błyskawicznie zaroiło się od komplementów od zachwyconych fanów.

Ślicznie
Super
To Twój czas
Cudnie

- pisali zauroczeni, przy okazji gratulując nastolatce.

Ich uwagę zwrócił też jeden szczegół - Bieniuk na fotografii po raz pierwszy zaprezentowała swój tatuaż. Jak się okazało, młoda gwiazda, chcąc uczcić pamięć po zmarłej mamie, wytatuowała sobie pod sercem jej datę urodzin - 26.12.1978.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku po długiej walce z nowotworem, kiedy Oliwia miała zaledwie 12 lat.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. To hit, który odmładza (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze tego sezonu. To hit, który odmładza

Więcej o: