Edyta Bartosiewicz świętuje sukces w nowej fryzurze. Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Edyta Bartosiewicz przeszła metamorfozę. Artystka, która świętuje sukces swojego nowego albumu pt. "Ten Moment" zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie i zmieniła kolor. Efektem pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zaskoczeni i skomplementowali gwiazdę. Jak wygląda?

Edyta Bartosiewicz ma powód do radości. Artystka, która wiele lat temu oczarowała nas swoim głosem i niesamowitą wrażliwością wykonując utwory takie jak "Jenny" czy "Skłamałam", znów realizuje się wokalnie. Jej powrót z nowym albumem pt. "Ten Moment" okazał się strzałem w dziesiątkę. Wokalistka właśnie odebrała nagrodę, a sukces świętowała w gronie znajomych. Pochwaliła się przy okazji zmianą fryzury, która okazała się dość radykalna. Do tej pory mogliśmy kojarzyć wokalistkę z ciemnymi włosami średniej długości. Teraz piosenkarka skróciła włosy i przefarbowała je na jasny kolor! Jak wygląda?

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Edyta Bartosiewicz odebrała Fryderyka w domu. Świętowała już z nową fryzurą

Edyta Bartosiewicz została doceniona podczas tegorocznej gali Fryderyków. Artystka otrzymała nagrodę za najlepszy rockowy album 2020. Wielki sukces świętowała w domowym zaciszu, ponieważ nie miała możliwości odbioru statuetki osobiście. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z nagrodą w nowej fryzurze. Pojawiło się też wideo ze spotkania w gronie najbliższych. Okazuje się, że artystka diametralnie zmieniła swój dotychczasowy look. Zrezygnowała z ciemnych włosów. Pod Instagramowym postem czytamy:

 Wczoraj z przyjaciółmi świętowaliśmy Fryderyka i mój nowy kolor włosów
 

Nowa fryzura Edyty Bartosiewicz to mullet hair! Jak wygląda rockowa gwiazda?

Edyta Bartosiewicz postanowiła obciąć swoje włosy decydując się na najmodniejszą fryzurę sezonu. Gwiazda skróciła pasma stylizując je na fryzurę mullet hair. Włosy są krótsze z przodu i dłuższe z tyłu, a w dodatku mocno wycieniowane. Wrażenie robi też kolor. Artystka do tej pory miała naturalnie ciemne włosy. Tym razem zaryzykowała z delikatnym, platynowym blondem. Wygląda młodo i z pazurem. Ta fryzura doskonale wpasowuje się w jej rockowy styl. Fani podzielają to zdanie. Na Instagramie czytamy:

Kolor włosów to faktycznie ryzyko. Ale wyszło bardzo dobrze!
Gratuluję Fryderyka. Świetnie Pani wygląda
Świetnie Pani w tym kolorze
 

Najmodniejsze fryzury na lato 2021. Edyta Bartosiewicz wybrała jedną z nich

Edyta Bartosiewicz postawiła na modną fryzurę mullet hair. Na ten sam nowoczesny look zdecydował się niedawno Dawid Podsiadło, jednak w nieco bardziej ekstremalnej wersji. W tym sezonie królują krótkie i odważne cięcia. Na czasie jest m.in short bob i pixie cut. Niedbałe fryzury "na luzie" również mają swoje 5 minut. Popularność zyskuje dość odważna fryzura blunt bob. Przeważają też jasne koloryzacje. 

Więcej o: