Joanna Brodzik uderzyła w influencerki. Fani aktorki są podzieleni

Joanna Brodzik udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło". W rozmowie zdradziła między innymi, jaki jest jej stosunek do bycia influencerką. Opinia aktorki wzbudziła kontrowersje.

Joanna Brodzik jest polską aktorką filmową, teatralną i serialową. Debiutowała na ekranach w serialach, takich jak "Graczykowie" czy "Na dobre i na złe". Sławę przyniosła jej główna rola w serialach "Kasia i Tomek" oraz "Magda M.". Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Brodzik pokazuje zazwyczaj w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojej pracy. Unika z kolei pokazywania prywatności. 

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej?

Joanna Brodzik: Wiem, w którym kierunku chcę iść

Jeden z najnowszych postów aktorki wzbudził spore zainteresowanie. Brodzik napisała pod zdjęciem o celebrytkach, które "robią zdjęcia z torebkami na Insta". Jak podkreśliła, nie jest to kierunek, w którym chce podążać. Aktorka zacytowała pod zdjęciem fragment wywiadu, którego udzieliła magazynowi "Zwierciadło". 

Wiem, w którym kierunku chcę iść. I wiem na pewno, że nie jest to robienie sobie zdjęć z torebkami na Insta

- powiedziała w rozmowie z magazynem. 

Fani aktorki są podzieleni

Post aktorki wywołał niemałe kontrowersje. Część fanów w pełni popiera jej poglądy. 

Gratuluje… podziwiam Panią za autentyczność i prawdę.
Takie podejście to ja szanuję bardzo!

- czytamy pod postem aktorki. Z kolei inni komentujący zaznaczyli, że nie widzą nic złego w reklamowaniu produktów na Instagramie. 

A co jest złego w robieniu sobie zdjęć z torebką?

- napisała jedna z obserwatorek aktorki. Brodzik odpisała jej, że zachęca do lektury całego wywiadu, który znajdziemy w najnowszym numerze magazynu "Zwierciadło". 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: