Ola Żebrowska pokazała bałagan w kuchni. Fanki dziękują za szczerość: "No samo życie"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny udowodniła, że ma ogomny dystans do życia. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pokazała obserwatorkom oraz obserwatorom wieczorny bałagan w swojej kuchnii. - Jak ja lubię tu zaglądać i dowiedzieć się że ktoś ma podobnie - komentują fanki.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Ola Żebrowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 170 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami z różnych momentów swojego życia, a także porusza wiele istotnych tematów, m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, którzy cenią sobie jej naturalność, szczerość, poczucie humoru i dystans do siebie i życia, który regularnie pokazuje na swoim profilu.  

Karolina Szostak znów jest na diecie. Pokazała przykładowy posiłek. Liczba kalorii? Zaskakująco mała (zdjęcie ilustracyjne) Karolina Szostak znów jest na diecie. Liczba kalorii? Zaskakująco mała

Ola Żebrowska pokazała bałagan w kuchni. Fanki dziękują za szczerość: "No samo życie"

Ostatnio Aleksandra Żebrowska po raz kolejny podbiła serca obserwujących ją kobiet. W odróżnieniu od idealnych, podkoloryzowanych kadrów, które zwykle można zobaczyć w mediach społecznościowych, żona Michała Żebrowskiego podzieliła się zdjęciem bałaganu w swojej kuchni.

Kuchnia ogarnięta przed spaniem? - Nie. Ale czy przynajmniej mieliśmy weekend na luzie, dzieci się fajnie bawiły, grały w gry planszowe bez awantur i wszyscy wreszcie odpoczęliśmy? Też nie.

- napisała pod zdjęciem.

 

Joanna Brodzik uderzyła w influencerki. Fani aktorki są podzieleni Joanna Brodzik uderzyła w influencerki. Fani aktorki są podzieleni

Pod udostępnionym przez Olę postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które doceniły dystans i podziękowały za pokazywanie prawdziwego życia w sieci:

Jak ja lubię tu zaglądać i dowiedzieć się że ktoś ma podobnie i poprawić sobie humor
Podobno kto ma czyste mieszkanie, ma nudne życie
A właśnie zastanawiałam się czy posprzątać kuchnie czy się położyć - decyzja podjęta - dziękuję
Kocham tą szyderę 
Kocham Panią
Jezu, dzięki! Myślałam, że tylko ja tak mam
No opis zdjęcia jest cudowny. No samo życie! 

- czytamy.

Więcej o: