Syn królowej Elżbiety II pozwany za wykorzystanie nastolatki? Skandal w Wielkiej Brytanii

Virginia Roberts Giuffre wyznała, że wiele lat temu została zmuszona trzykrotnie do obcowania z księciem Andrzejem. Miała wówczas 17 lat. Jak zapowiedział jej prawnik, kobieta będzie domagać się ogromnego odszkodowania.

Królowa Elżbieta oraz książę Filip doczekali się czwórki dzieci. To Karol, Anna, Andrzej i Edward. Od lat jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci z tego grona jest książę Andrzej. Wszystko za sprawą jego znajomości z Jeffreyem Epsteinem - amerykańskim finansistą, który został skazany za przestępstwa seksualne.

Zobacz wideo Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła różową kreacją:

Jak donoszą brytyjskie media, książę Andrzej ma dostać niebawem pozew za wykorzystywanie nastolatki. Kobieta, która ma go pozwać to Virginia Roberts Giuffre. 37-latka wyznała, że jest jedną z ofiar Jeffreya Epsteina. Warto wspomnieć, że książę Andrzej był jego dobrym znajomym. I według wielu doniesień należał do szerokiego grona "klientów" Epsteina. 

Kobieta będzie domagać się ogromnego odszkodowania

Virginia Roberts Giuffre wyznała, że wiele lat temu została zmuszona trzykrotnie do obcowania z księciem. Miała wówczas 17 lat. Prawnik reprezentujący kobietę w rozmowie z "The Mail Sunday" zdradził, że w pozwie przeciwko Andrzejowi będzie mowa o "niewłaściwych naruszeniach seksualnych, cierpieniu fizycznym i emocjonalnym". Co istotne, kobieta będzie domagać się ogromnego odszkodowania. 

Pałac Buckingham zaprzecza zarzutom

O sprawie po raz pierwszy głośno zrobiło się w 2015 roku. Wówczas Virginia pokazała zdjęcie z 2001 roku, na którym widzimy ją razem z księciem Andrzejem. W tamtym okresie miała 17 lat, a mężczyzna 41. Wówczas Pałac Buckingham stanowczo zaprzeczył wszelkim zarzutom wobec syna Elżbiet II. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: