Brat Meghan Markle gwiazdą "Big Brothera". Uderza w siostrę: zrujnuje Harry'emu życie

Thomas Markle Jr, przyrodni brat Meghan Markle został gwiazdą najnowszej edycji australijskiego show "Celebrity Big Brother". Mężczyzna i tym razem wbił szpilę młodszej siostrze. - Zrujnuje Harry'emu życie - powiedział otwarcie.

Relacje Meghan Markle z rodziną nie należą do najłatwiejszych. Ksieżna Sussex od lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem Thomasem Markle i dwojgiem starszego rodzeństwa - Thomasem Juniorem i siostrą Samanthą. Nie przeszkadza im to jednak regularnie wypowiadać się w mediach na jej temat, a wręcz przeciwnie - zarówno ojciec aktorki, jak i jej rodzeństwo, nie przepuszczą okazji, by publicznie ją skrytykować. Tak stało się i tym razem.

Zobacz wideo

Thomas Markle Jr obraża Meghan Markle: jest płytka

Przyrodni brat księżnej, Thomas Markle Jr został gwiazdą najnowszej edycji australijskiego "Big Brothera". Mężczyzna, który zyskał rozpoznawalność dzięki niepochlebnym opiniom na temat sławnej siostry i tym razem nie przepuścił okazji, by dopiec księżnej.

Jestem bratem Meghan Markle. Powiedziałem księciu Harry'emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka

- powiedział tuż po przybyciu do domu "Wielkiego Brata".

Mężczyzna już wcześniej oczerniał Meghan Markle w mediach, a na parę dni przed jej ślubem z Harrym napisał do niego otwarty list, namawiając księcia do odwołania ceremonii.- Zmieniła się w zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietę, która wystawi Ciebie i Twoją rodzinę na pośmiewisko. To oczywiste, że Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla Ciebie. Im bliżej do ślubu, tym bardziej jasne staje się, że to będzie największy błąd w historii królewskich ślubów - grzmiał Thomas Markle Jr w liście do Harry'ego.

Więcej o: