68-letnia gwiazda spodziewa się dziecka. Ojcem jest 40 lat młodszy od niej partner

68-letnia meksykańska aktorka Lyn May jest w ciąży. Kobieta ma tym samym szansę zostać drugą najstarszą kobietą na świecie, która urodziła dziecko. Ojcem jest o 40 lat młodszy od niej partner, latynoamerykański muzyk.

68-letnia meksykańska aktorka Lyn May ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Jeśli ciąża przebiegnie prawidłowo, gwiazda zostanie drugą najstarszą kobietą na świecie, która została matką. Rekord należy bowiem do Erramatti Mangayamma, która dzięki zapłodnieniu in vitro w wieku 74 lat urodziła bliźnięta.

Zobacz wideo

68-letnia meksykańska aktorka jest w ciąży

- Bardzo sie cieszę, że mogę ogłosić, że jestem w 3 miesiącu ciąży, a @markosd1official jest bardzo szczęśliwy, że zostanie tatą - napisała May pod serią zdjęć z ukochanym. Ojcem dziecka jest o 40 lat młodszy od niej partner, latynoamerykański muzyk Markos D1, z którym spotyka się od dwóch lat.

 

Lyn May to meksykańska aktorka i tancerka kabaretowa, która największą popularnością cieszyła się w latach 70., kiedy to uchodziła za symbol seksapilu i kobiecości. I chociaż gwiazda wystąpiła w licznych produkcjach filmowych, największą rozpoznawalność przyniosły jej właśnie skandale. Gwiazda ma na swoim koncie romanse z najbardziej wpływowymi politykami Ameryki Łacińskiej, w tym - jak twierdzi -  prezydentem Meksyku. Jakiś czas temu z kolei zszokowała opinię publiczną dramatycznym zwierzeniem. Meksykańska aktorka wyznała, że z tęsknoty za zmarłym mężem odkopała jego szczątki.

Więcej o: