54-letnia Halle Berry w zjawiskowej sesji okładkowej. Fani: "Wiek to tylko liczba"

Halle Berry podzieliła się na Instagramie efektem sesji zdjęciowej na okładkę "Entertainment Weekly". Fotografie aktorki zrobiły prawdziwą furorę w sieci, a fanki oraz fani nie mogli wyjść z zachwytu. - Najpiękniejsza kobieta na planecie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w bikini. Co za figura!

Halle Berry uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek na świecie. Na swoim koncie ma wiele kultowych ról - w tym rolę dziewczyny Jamesa Bonda, którą w 2002 roku zagrała u boku Pierce’a Brosnana w filmie "Śmierć nadejdzie jutro". Halle Berry od wielu lat zachwyca nie tylko swoim talentem aktorskim, lecz także niezwykłą urodą, wiele osób twierdzi, że należy do tego grona kobiet, dla których czas się zatrzymał. Swoją świetną formę zawdzięcza regularnej aktywności fizycznej, a także zdrowej diecie. Ku uciesze fanek oraz fanów, Halle Berry jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 7 mln osób i chętnie dzieli się tam różnymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

54-letnia Halle Berry w zjawiskowej sesji okładkowej. Fani pod ogromnym wrażeniem: "Najpiękniejsza kobieta na planecie"

Ostatnio Halle Berry postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami efektami okładkowej sesji zdjęciowej dla magazynu "Entertainment Weekly", w której niedawno wzięła udział. - Dziękuję @entertainmentweekly za tę niesamowitą sesję okładkową! - napisała aktorka pod opublikowanym postem. 

 

Fotografie, na których aktorka pozuje m.in. w srebrnym garniturze zachwyciły internautki oraz internautów, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów w kierunku Halle Berry:

Oszałamiająca jak zwykle
Absolutnie piękna
Najpiękniejsza kobieta na planecie
Ponadczasowa piękność
Z każdym dniem jesteś piękniejsza
Wiek to tylko liczba, a Halle Berry i tak nigdy nie wygląda na swój wiek

- czytamy.

Więcej o: