Joanna Koroniewska zaskoczyła nietypową torebką. Fanki: "W 100% oddaje Ciebie"

Joanna Koroniewska podzieliła się w sieci zdjęciem w swobodnej, wakacyjnej stylizacji. Uwagę fanów od razu zwróciła jej oryginalna torebka, inspirowana kultową bajką z lat 90. - W 100 proc. oddaje ciebie - pisały zachwycone fanki.

Joanna Koroniewska cieszy się wielką sympatią widzów, a na Instagramie śledzi ja niemal 600 tys., użytkowników. Aktorka chętnie dzieli się z nimi ułamkami ze swojego życia prywatnego, a fani szczególnie cenią ją za dystans do świata i naturalność. Koroniewska znana jest także ze swojego niezwykłego poczucia humoru i pozytywnego podejścia do życia, którymi skutecznie zaraża swoich obserwatorów. Teraz gwiazda pochwaliła się nietypową torebką, która zdaniem fanów doskonale oddaje jej zwariowaną osobowość.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska wybrała nietypową torebkę. To model inspirowany kultową bajką "Atomówki"

Koroniewska udostępniła na swoim profilu relację ze spaceru nad polskim morzem, jednak to nie widoki a właśnie stylizacja aktorki, zwróciły największą uwagę jej fanów. Aktorka postawiła na swobodną stylizację - luźny dres w modnym beżowym kolorze i oryginalną torebkę, od której naprawdę trudno odwrócić wzrok. Gwiazda postawiła bowiem na model inspirowany kultową postacią z uwielbianej na całym świecie bajki "Atomówki". Wybrany przez Koroniewską model przedstawia Bójkę, liderkę grupy walczących ze złem dziewczynek.

Stylówka czad
Jaką masz cudną torebkę
Świetna torebka, Atomówki górą
Torebka w 100% oddaje ciebie

- pisały zachwycone fanki.

Torebka pochodzi z kolekcji specjalnej Sabriny Pilewicz. Kosztuje 2,5 tys. złotych.

"Atomówki" to kultowa już amerykańska bajka, która swoją premierę miała w 1998 roku. Serial opowiada o trzech dziewczynkach, które za pomocą swoich super mocy walczą ze złem. Mimo że od zakończenia emisji minęło już 15 lat, serial wciąż ma rzeszę fanów na całym świecie. I wszystko wskazuje na to, że należy do nich także Joanna Koroniewska.

 
Więcej o: