Joanna Moro bez makijażu eksponuje zmarszczki. "Kto mnie teraz będzie chciał?"

Joanna Moro podzieliła się w sieci serią zdjęć bez makijażu, na których eksponuje swoje zmarszczki. - Ale zmarchy! Kto mnie będzie teraz chciał? - żartowała pod fotografiami, na których prezentuje szereg zabawnych min.

Joanna Moro zyskała rozpoznawalność dzięki głównej roli w hitowym serialu "Anna German" z 2012 roku. I choć od tamtej pory jej kariera nieco przystopowała, aktorka wciąż cieszy się sporym gronem fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją niemal 100 tys. fanów, z którymi z radością dzieli się fragmentami ze swojego życia prywatnego.

Zobacz wideo

Joanna Moro pozuje bez makijażu i żartuje ze zmarszczek

Moro należy do grona gwiazd, które starają się propagować naturalność i udowadniają, że nie trzeba perfekcyjnego makijażu i modnej stylizacji, by czuć się piękną i wartościową kobietą, i sama chętnie pokazuje się w naturalnym wydaniu. Tak stało się zresztą i tym razem.

Aktorka udostępniła na swoim profilu serię zdjęć, na których prezentuje całą gamę wymyślnych min, eksponując w ten sposób swoje zmarszczki. - Ale zmarchy! I kto mnie teraz będzie chciał? - zażartowała. - Co ja zrobię, że uwielbiam słońce, wiatr i fale... Niestety, jak widać, cera tego nie znosi. A u Was jak? - dodała, przyznając też, że zbyt rzadko sięgała po krem z filtrem.

Magdalena Schejbal Magda Schejbal ma nową fryzurę! Fani są jednogłośni: "Kolor petarda!"

Fanki i tym razem doceniły jej dystans do siebie, komplementując aktorkę w komentarzach.

Dużo radości i uśmiechu to są i zmarszczki. To ogromna zaleta. A życie nikogo nie rozpieszcza. To ogromna umiejętność iść przez życie z uśmiechem na twarzy.
Piękna, naturalna kobieta, aż miło popatrzeć!
Piękniejsze są zmarszczki na twarzy niż tona botoksu
Zmarszczki to nasze życie, nasza przeszłość, tak samo siwe włosy, a przeszłości nie da się wymazać
Zmarszczki to zwierciadło naszej duszy

- pisały zachwycone, zdobywając się na patetyczne porównania.

 

Makijażystka zdradza, jak wyglądać 20 lat młodziej. Metamorfozy jej klientek robią niesamowite wrażenie Zdradza, jak wyglądać 20 lat młodziej. Metamorfozy jej klientek robią wrażenie

Więcej o: