Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Mam gdzieś drwiny mojego męża"

Joanna Koroniewska po raz kolejny na swoim Instagramie poruszyła temat wakacji nad polskim morzem. Tym razem odniosła się do pakowania oraz ilości ubrań, które trzeba ze sobą zabrać. - Mam gdzieś drwiny mojego męża - pisze. - Należy zostawić męża w domu- odpowiadają fanki.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 594 tysiące obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanów nieustannie rośnie. Aktualnie Joanna Koroniewska przebywa z rodziną na wakacjach, a na swoim profilu dzieli się relacją znad Bałtyku

Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Życiowe doświadczenia wskazują na to, że zawsze mam rację"

W jednym z ostatnich postów, Joanna Koroniewska postanowiła poruszyć temat wakacji nad polskim morzem, a dokładniej sposobu pakowania się na taki wyjazd. Aktorka przyznała, że zawsze zabiera ze sobą ubrania na skrajnie różne temperatury, co nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem jej męża.

- Bez czego nie ruszacie się na wakacje nad polskim morzem?! Bo ja zawsze mam ze sobą komplet ciepłych ciuchów i nieprzemakalnych butów! I mam gdzieś drwiny mojego męża, że zabieram ze sobą ubrania na temperatury od +30 stopni do -20. Życiowe doświadczenia wskazują na to, że ZAWSZE mam rację. To się nazywa kobieca intuicja i matczyna zapobiegawczość! Bo oczywiście wolałabym cały urlop paradować tak jak na drugim zdjęciu, ale później, jak przystało na starszą Panią, będzie leczenie korzonków, gardziołka i innych przypadłości, które niekoniecznie nadają się do publicznego wspominania - napisała Joanna Koroniewska w instagramowym poście.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które nie tylko doceniły poczucie humoru aktorki, lecz także jej stylizację:

Należy zostawić męża w domu <3
W Polsce zawsze trzeba mieć komplet na wszystko i niestety trochę tego jest do pakowania
Od razu pomyślałam zabieram buty ze zdjęcia
I słuszne Pani decyzje. Nasze morze piękne ale nieprzewidywalne. Super buty

-czytamy.

Więcej o: