Kasia Cichopek w sportowym stroju pozuje na plaży. Fani są zachwyceni jej figurą: "Ciało marzenie!"

Figura Kasi Cichopek to w ostatnim czasie jeden z najgłośniejszych medialnych tematów. Tym razem aktorka podzieliła się zdjęciem w sportowym stroju, które dla wielu stało się wielką motywacją do zmian. W komentarzach wylała się fala komplementów.

Kasia Cichopek to jedna z najgłośniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Przez lata kariery zebrała wokół siebie szerokie grono fanów, którzy pokochali ją za dystans do życia i promienny uśmiech. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że celebrytka przeszła sporą metamorfozę. Od stycznia udało jej się zgubić aż 6 kilogramów. Efekty są zachwycające, a Kasia chętnie chwali się nimi na swoim Instagramie. Nowe zdjęcie w sportowym stroju zmotywowało obserwatorów aktorki do wielkich zmian. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach Wybierz serwis

Katarzyna Cichopek w sportowym stroju nad Bałtykiem. Fani zachwycają się figurą aktorki

Aktorka od kilku dni spędza rodzinne wakacje nad Bałtykiem. Jej relacje przepełnia piękno nadmorskiego krajobrazu, a dynamika poruszających się fal sprawia, że czujemy się dosłownie tak, jakbyśmy byli żywymi świadkami każdego pojawiającego się zdjęcia. Niedawno gwiazda opublikowała post, na którym pozuje w przepięknym, różowym komplecie sportowym. Jednak to nie on stał się numerem jeden zainteresowania fanów. Całe show skradła jej niesamowita forma.

Joanna Moro pozuje bez makijażuJoanna Moro bez makijażu eksponuje zmarszczki. "Kto mnie teraz będzie chciał?"

Celebrytka jakiś czas temu przyznała, że od stycznia udało się jej schudnąć ponad sześć kilogramów. Regularne ćwiczenia, odpowiednia dieta i siła woli sprawiły, że dziś chętnie chwali się efektami swojej ciężkiej pracy, a fani nie ukrywają, że każde nowe zdjęcie staje się dla nich wielką motywacją do zmian. Ostatni post gwiazdy nawiązał do porannej rutyny, której częścią okazał się być poranny jogging.

Poranne bieganie — wtedy plaża jest tylko moja. Po południu jednak można uprawiać inną dyscyplinę sportu, parawaning-slalom ?? - czytamy w opisie
 

Mimo miliona dotychczasowych zachwytów tym razem także nie obyło się bez komentarzowych komplementów. Metamorfoza Kasi nie umknęła uwadze fanów, którzy z wielkim zaangażowaniem wystawiali swoją opinię na temat jej formy i sylwetki.

Ciało marzenie!!!
Wyglądasz super 
Pani Kasiu super figura??????
Więcej o: