Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby

Co oznacza wyraźna linia Słońca na dłoni? Jakie zdolności mają jej posiadacze? Okazuje się, że linia ta jest oznaką ogromnej kreatywności. Jednak to nie koniec.

Wróżenie z dłoni z kojarzy nam się przede wszystkim z poważną magią. Z drugiej jednak strony jest to także pewien rodzaj zabawy. Z ręki wróżymy sobie na imprezach czy w trakcie spotkań towarzyskich. Co ciekawe, wróżenie z dłoni cieszyło się popularnością już w czasach starożytnych. Zajmowano się tym już ponad pięć tysięcy lat temu m.in. w Indiach, Syrii, Chinach i Egipcie.

Zobacz wideo Przepis na pyszne ciasteczka z wróżbą:

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza?

Na dłoni ludzkiej znajduje się siedem charakterystycznych linii. Zamieszczona poniżej grafika może pomóc w ich identyfikacji. Są to:

  1. Linia życia
  2. Linia głowy
  3. Linia serca
  4. Linia Wenus
  5. Linia Słońca
  6. Linia Merkurego
  7. Linia losu

Znaki na dłoniZnaki na dłoni wikimedia commons

Tajemnicza linia Słońca - mają ją wyjątkowe osoby

O czym może świadczyć wyraźna linia Słońca na dłoni? Jakie zdolności mają jej posiadacze oraz posiadaczki? Okazuje się, że linia ta jest oznaką ogromnej kreatywności. Co istotne, osoby, które ją posiadają, często mogą pochwalić się talentem artystycznym. Poza tym linia ta często postrzegana jest jako oznaka powodzenia i szczęścia.

Wróżenie z dłoni - o tym pamiętaj

Wróżenie z dłoni nazywane jest chiromancją. To dziedzina wywodząca się jeszcze ze starożytność. Inspiracją do jej powstania było dostrzeżenie pewnego podobieństwa. Zauważono, że układy linii na naszych dłoniach przypominają układy gwiazd. Z tej przyczyny mogą być one także dobrym źródłem wiedzy na temat naszego życia. Zanim zabierzemy się za to zabierzemy, musimy pamiętać o pewnej istotnej różnicy. Znacznie linii z lewej strony jest inne niż te z prawej. Przyjmuje się, że linie, które znajdują się na lewej dłoni są powiązane z losem i przeznaczeniem, czyli kwestiami od nas niezależnymi. Z kolei z dłoni prawej możemy odczytać informacje na temat naszej życiowej postawy.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: