Przyjaciółki pokazują, że liczba na metce nie ma znaczenia. Jedna nosi rozmiar 36, druga 44

Od jakiegoś czasu przyjaciółki pokazują, jak te same ubrania wyglądają na różnych sylwetkach. Jedna z nich nosi rozmiar 36. Z kolei druga 44. Dziewczyny chcą pokazać swoim widzom, że znaczenie ma styl, a nie rozmiar.

Coraz częściej mówi się o tym, że publikowane na Instagramie zdjęcia promują zafałszowany obraz rzeczywistość. Niestety nadal wiele osób z ich powodu ma kompleksy. Kolejny problem to przekonanie, że to ciało powinno dopasować się do niektórych kreacji. Popularne influencerki Denise Mercedes i Maria Castellanos postanowiły udowodnić, że wcale nie musimy ulegać tej presji. Dziewczyny stworzyły wyzwanie, które szybko stało się hitem TikToka. 

Zobacz wideo Marta Manowska o swoich kompleksach:

Przyjaciółki pokazują, że liczba na metce nie ma znaczenia

Denise Mercedes i Maria Castellanos są przyjaciółkami, które aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu pokazują, jak te same ubrania wyglądają na różnych sylwetkach. Jedna z nich nosi rozmiar 36. Z kolei druga 44.

Wyzwanie "Styl, nie rozmiar"

Dziewczyny zapoczątkowały nawet na TikToku wyzwanie "Styl, nie rozmiar". Nagranie okazało się ogromnym sukcesem. Wyświetlono je już ponad 300 milionów razy. Zobaczcie, jak w tych samych kreacjach wyglądają Denise Mercedes i Maria Castellanos. 

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: