Księżna Kate zrobiła furorę w kolczykach z popularnej sieciówki. Kosztują mniej niż 90 złotych

Księżna Kate to niekwestionowana ikona stylu. Jej stylizacje zawsze są przemyślane w najdrobniejszym szczególe, a jej stylem inspiruje się tysiące kobiet na całym świecie. I choć księżna może pozwolić sobie na kreacje od najlepszych projektantów, chętnie sięga także po ubrania i dodatki z popularnych sieciówek.

Księżna Kate jako członkini brytyjskiej monarchii musi przestrzegać surowych zasad dotyczących ubioru. Middleton doskonale jednak odnalazła się w tej roli, a jej stylizacje zawsze prezentują się niezwykle efektownie, spełniając przy tym wszelkie wymogi królewskiej etykiety. Mimo że księżna może pozwolić sobie na kreacje od najznamienitszych projektantów, równie często pokazuje się w ubraniach z popularnych sieciówek.

Zobacz wideo

Księżna Kate w kolczykach z sieciówki

Nie inaczej dzieje się w przypadku biżuterii. Jako żona przyszłego następcy tronu Wielkiej Brytanii, Kate ma dostęp do królewskich klejnotów. Jednak znana ze swojej skromności księżna, chętnie sięga także po tanią biżuterię z ogólnodostępnych sieciówek.

Tak było i tym razem. Księżna Kate podczas wizyty w londyńskim Victoria and Albert Museum, po raz kolejny umiejętnie połączyła kreację od luksusowych projektantów z tanimi dodatkami, sięgając po kolczyki z popularnej sieci handlowej.

 

Middleton założyła na tę okazję czerwoną sukienkę w kratę, projektu Alessandry Rich, którą uzupełniła złotymi kolczykami w kształcie kół. Jak się okazało, biżuteria pochodziła z ogólnodostępnej sieciówki &Other Stories. Model "Twisted Sphere Hoop Earrings", który miała na sobie księżna, jest dostępny na stronie sklepu i kosztuje ok.90 złotych.

Kolczyki Twisted Sphere Hoop Earrings, & Other Stories;Kolczyki Twisted Sphere Hoop Earrings, & Other Stories; https://www.stories.com/en_eur

Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: 'Mam gdzieś drwiny mojego męża'Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Mam gdzieś drwiny mojego męża"

Więcej o: