Doda pokazała, "jak stracić 150 tys. euro w 10 sekund". Fani: "Zawał"

Doda wypoczywa aktualnie na wakacjach w Grecji, a relacją z urlopu chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Artystka zaliczyła podczas wyjazdu z pozoru zabawną wpadkę, która jak się jednak okazuje, może ją naprawdę drogo kosztować. - Zawał - pisali przerażeni fani.

Doda, chociaż swoje pięć minut już dawno ma za sobą, wciąż cieszy się mianem jednej z najpopularniejszych artystek w Polsce. Piosenkarka może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy z uwagą śledzą jej poczynania. Na Instagramie obserwuje ją imponująca liczba 1,1 mln użytkowników, z którymi artystka chętnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego. Aktualnie piosenkarka przebywa na wakacjach w Grecji, co również na bieżąco relacjonuje na Instagramie.

Zobacz wideo

Doda przewróciła figurkę wartą fortunę

Jak się okazuje, podczas wyjazdu Doda zaliczyła z pozoru zabawną wpadkę, która może mieć jednak naprawdę poważne konsekwencje. - Jak stracić 150 tys. euro w 10 sekund - napisała pod wideo, na którym uwieczniono wypadek.

Piosenkarka, chcąc zaprezentować swoją stylizację, oparła się o efektowną rzeźbę tygrysa. Ta jednak pod wpływem naporu zaczęła się przewracać, ciągnąc za sobą przerażoną artystkę. Jak się okazało, figura była warta aż 150 tys. euro.

Zawał
Śmiech przez łzy
Załamałabym się

- pisali przerażeni fani. Część z nich zwróciła jednak uwagę, że na filmie nie widać, czy rzeźba rzeczywiście upadła, czy może artystka zdążyła ją złapać.

 

marynarkaTa marynarka będzie modna w każdym sezonie. Zara obniżyła cenę o ponad 120 zł

To się wyklepie
Ten tygrys z wrażenia ożył
Ja tu widzę refleks zawodnika, figurka na pewno przetrwała
Ouć, co kropelka sklei, sklei żadna siła nie rozklei

- żartowali fani, chcąc pocieszyć artystkę.

Przyjaciółki pokazują, że liczba na metce nie ma znaczenia. Jedna nosi rozmiar 36, druga 44Przyjaciółki pokazują, że liczba na metce nie ma znaczenia. Jedna nosi rozmiar 36, druga 44

Więcej o: