Co oznaczają symbole na metkach z Zary? Mało kto o tym wie. Teraz kupowanie ubrań stanie się banalne

Wybierając ubrania, zwracasz uwagę tylko na ich rozmiar? Tak robi zdecydowana większość z nas. Jak się jednak okazuje to wielki błąd, a znaczenie mają także pozostałe symbole zawarte na metce, na które z reguły nikt z nas nawet nie zwraca uwagi.

Sklepowe rozmiarówki potrafią wpędzić w kompleksy. Choć w teorii wydaje się, że wszystkie rozmiary w jednym sklepie powinny być takie same, w rzeczywistości znacząco się od siebie różnią, a każdej z nas niejednokrotnie zdarzyło się nie zmieścić w swój rozmiar. Okazuje się jednak, że oprócz rozmiaru, znaczenie mają także inne symbole na metkach, na które większość z nas zupełnie nie zwraca uwagi.

Zobacz wideo

Symbole na metkach w Zarze. Co oznaczają? Dzięki nim łatwiej dobierzesz właściwy rozmiar

Zaskakującą informacją podzieliły się TikTokerki, które zdradziły sposób na to, jak prawidłowo dobrać rozmiar ubrań. Jak się okazało, informacja o tym, czy rozmiar jest standardowy, czy też zaniżony zawarta jest na metce, a prawidłowe jej odczytywanie pozwoli uniknąć nam przykrych niespodzianek w przymierzalni.

- Właśnie odkryłam zupełnie szalony trik Zary. To zmieni wasze życie na lepsze - zaczęła podekscytowana TikTokerka. - Kasjerka powiedziała mi, że wszystkie ubrania, które mają na metce symbol kwadratu, są w standardowym rozmiarze, a symbol trójkąta oznacza, że musisz wybrać ubranie w większym rozmiarze - wyjaśniła. Wiedziałyście o tym?

Co oznaczają symbole na metce z Zary?Co oznaczają symbole na metce z Zary? https://www.tiktok.com/@brooke__paige210/

Całe nagranie można zobaczyć tutaj

Więcej o: