36-latka ma 11 dzieci. Po raz pierwszy urodziła, gdy miała 14 lat

Veronica prawdopodobnie nie zakończyła jeszcze powiększania swojej rodziny. - Chciałabym mieć kolejną szóstkę dzieci. W ciąży w sumie spędziłam 8 i pół roku - wyznała 36-latka.

Veronica Merritt ma obecnie 36-lat. Co ciekawe, jest mamą 11 dzieci. Od jakiegoś czasu kobieta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych - między innymi na Instagramie i TikToku. Na swoich profilach 36-latka pokazuje życie z gromadką pociech, a także walczy ze stereotypami na temat nastoletnich matek.

Po raz pierwszy urodziła, gdy miała 14 lat

Veronica po raz pierwszy zaszła w ciążę jako czternastolatka. Jej najstarsza córka Victoria niebawem skończy 22 lata. Drugie dziecko, syn Andrew, przyszedł na świat, gdy kobieta miała 19 lat. Z kolei najmłodszą pociechą 36-latki jest roczny Donovan. 

 

Swojego pierwszego męża Veronica poślubiła jeszcze jako nastolatka. Doczekała się z nim jeszcze jednego dziecka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Ojcem pozostałych dzieci jest obecny mąż kobiety. 

Nie zaniedbała nauki

Na swoim profilach w mediach społecznościowych kobieta stara się walczyć z różnymi krzywdzącymi stereotypami na temat nastoletnich matek. Jak podkreśla, mimo wczesnego macierzyństwa nie zaniedbała nauki. Liceum ukończył z wyróżnieniem. Nie mogła jednak pójść na studia. Utrudniła jej to choroba nerek.

Przez schorzenie Veronica nie mogła też stosować antykoncepcji hormonalnej. - Nie mogę przyjmować antykoncepcji hormonalnej. W związku ze schorzeniem istnieje duże ryzyko zakrzepów krwi - wyjaśniła w jednym z wywiadów. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: