Patrycja Kazadi pokazała się w bikini. Zapowiada dalszą walkę z body shamingiem

Patrycja Kazadi opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym radośnie tańczy w rytm muzyki, ubrana jedynie w bikini. Aktorka, która niedawno szczerze opowiedziała o paskudnych komentarzach na temat swojej wagi, z którymi przyszło jej się zmierzyć w ostatnim czasie, zapowiedziała w ten sposób dalszą walkę z body shamingiem.

Patrycja Kazadi w ostatnich latach usunęła się w cień polskiego show-biznesu, trzymając z dala od ścianek i blasku fleszy. Teraz jednak o aktorce znów zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą poruszającego wideo, w którym zdecydowała się opowiedzieć o problemach zdrowotnych i body shamingu, z jakim przyszło jej się zmierzyć nie tylko w trakcie choroby, ale i całej swojej kariery.

Zobacz wideo

Patrycja Kazadi w bikini. Walczy z body shamingiem

- Dwa tygodnie temu poszłam na event pewnej marki, która miała swoje dziesięciolecie, z którą współpracuję od lat (...). Następnego dnia jestem oznaczona na profilu instagramowym jednego z portali, wchodzę w sekcję komentarzy i co mnie bardzo zdziwiło, jak wiecie od dłuższego czasu trzymam się z dala od tak zwanego świecznika, okazało się, że większość tych komentarzy jest o mnie: co się stało z Kazadi, co się stało, że jest taka gruba, czy to afrykańskie geny się odezwały, czemu się tak spasła itd. Odpowiadając najpierw na pytania zaciekawionych internautów. Co się stało z Kazadi? Kazadi choruje już od dłuższego czasu, ale leczy się, została prawidłowo zdiagnozowana półtora roku temu.- opowiadała Kazadi, nawiązując do paskudnych komentarzy, które padały pod jej adresem. Jak przyznała, krzywdzące opinie internautów mocno odbiły się na jej psychice. - Nie chciało mi się żyć - wyznała, apelując jednocześnie o samoakceptacje i tolerancję.

Wpis Kazadi spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem nie tylko wśród jej fanów, ale także osób z branży. Dziękowali jej za zabranie głosu w ważnej sprawie, gratulując przy tym odwagi. Teraz gwiazda zdobyła się na kolejny odważny krok, zamieszczając w mediach społecznościowych radosne nagranie w bikini, pod którym zamieściła podziękowania za okazane jej wsparcie.

- Z tego miejsca chciałam Wam bardzo, ale to bardzo podziękować za Wasze wsparcie, wszystkie słowa, komentarze, wiadomości - napisała pod nagraniem, na którym uśmiechnięta wygina się w rytm muzyki, ubrana jedynie w efektowne, pomarańczowe bikini. Zapowiedziała także, że ma zamiar podjąć kolejne działania na rzecz walki z body shamingiem. - Tak jak mówiłam, to jest dopiero początek naszej wspólnej drogi i walki o to, aby żyło nam się lepiej. Chcę to zrobić razem z Wami dla nas - tłumaczyła.

 

I tym razem pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Nie no, to ciało jest idealne! Każde ciało jest idealne!
Pieknie i naturalnie wyglądasz! Mega kobieco!
Figura petarda!
Co z tym ciałem jest nie tak, bo nie kumam tych krytyków - jest piękne!
Jesteś mega piękną kobietą, z boskim kobiecym ciałem, nie daj wmówić sobie nic innego

- komplementowały aktorkę zachwycone fanki.

Więcej o: