"Przyjaciele". Jennifer Aniston i David Shwimmer są parą? Marzenie fanów nareszcie się spełnia

Jak donoszą zagraniczne media, Jennifer Aniston ma potajemnie spotykać się z Davidem Shwimmerem. Wiadomość zelektryzowała fanów kultowych już "Przyjaciół", którzy mają nadzieję, że medialne pogłoski wkrótce się potwierdzą. Choć rzecznicy aktorów na razie zaprzeczają tym doniesieniom, sami zainteresowani przyznali, że w przeszłości łączyło ich uczucie.

Jennifer Aniston i David Shwimmer stworzyli na ekranie jedną z najbardziej lubianych par w historii telewizji. I jak się teraz okazuje, serialową parę ma łączyć coś więcej także w prawdziwym życiu.

Zobacz wideo

Jak donosi magazyn "Closer" aktorzy po nagraniu odcinka specjalnego "Przyjaciele: Spotkanie po latach", mieli zacząć spędzać ze sobą więcej czasu. To zresztą właśnie podczas programu, zdecydowali się opowiedzieć o łączącym ich niegdyś uczuciu. Ku zaskoczeniu fanów, aktorzy zgodnie przyznali, że w przeszłości byli sobą zauroczeni nie tylko na ekranie.

Jennifer Aniston i David Shwimmer mają romans? 

- W pewnym momencie oboje byliśmy w sobie zakochani, ale byliśmy jak dwa mijające się statki. Jedno z nas zawsze było w związku. I nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy. Szanowaliśmy to - wyznał ze szczerością Shwimmer.

Wszystko jednak wskazuje na to, że uczucie, jakie zrodziło się pomiędzy aktorami na planie serialu, po latach na nowo odżyło. - Po programie stało się jasne, że wspomnienia wzbudziły w nich obojgu zapomniane uczucia i że chemia, którą zawsze musieli ignorować, wciąż między nimi jest. Od razu po nagraniach zaczęli do siebie pisać, a w zeszłym miesiącu David opuścił Nowy Jork, gdzie mieszka, by odwiedzić Jennifer w LA - donosi magazynowi "Closer" bliski znajomy aktorów.

Parę widziano także w jednej z ulubionych winnic Aniston, gdzie "spacerowali, pogrążeni w rozmowie".

Rzecznicy aktorów na razie jednak zgodnie zaprzeczają plotkom o romansie.

Więcej o: