Spryskaj ubrania lakierem do włosów. Efekt tego triku cię zaskoczy

Lakier do włosów wcale nie musi służyć tylko do tego, do czego z góry są przeznaczony. Choć mało osób zdaje sobie z tego sprawę, oprócz utrwalania fryzury, można użyć go również do wielu innych rzeczy. Sprawdź, co się stanie, kiedy spryskasz nim swoje ubrania.
Zobacz wideo Fusy od kawy, cola, sól mogą mieć nietypowe zastosowanie

Wbrew pozorom lakier do włosów nie tylko służy do utrwalania fryzury. Pomysłowość ludzka nie zna granic, dzięki czemu znaleziono dla niego wiele innych zastosowań, które są niezwykle przydatne w codziennym życiu. Świetnie sprawdza się do zabezpieczenia butów przed farbowaniem, utrwalania makijażu czy przedłużania świeżości firanek. Ponadto przyjdzie na pomoc również naszym ubraniom. W jaki sposób? Wyjaśniamy poniżej.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar jeansów bez przymierzania? TikTokerka zdradziła genialny patent (zdjęcie ilustracyjne)Jak dobrać odpowiedni rozmiar jeansów bez przymierzania? Genialny patent

Spryskaj ubrania lakierem do włosów - genialny trik na pozbycie się sierści

Masz w domu psa, kota lub inne zwierzątko, które pozostawia sierść na ubraniach? Jeśli tak, to zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę jak trudno jest się pozbyć jej z wielu ubrań. Może jest to zaskakujące, ale dzięki lakierowi do włosów będzie to o wiele łatwiejsze. Wystarczy, że delikatnie spryskasz zabrudzone ubranie lakierem do włosów z odległości około 30 cm, a następnie zbierzesz sierść czystą szmatkę lub ręcznikiem papierowym. 

Spryskaj ubrania lakierem do włosów - sposób na elektryzującą się odzież i oczko w rajstopach

Skutecznie usuwanie sierści to nie jedyny problem, w którym z pomocą przychodzi nam lakier do włosów. Otóż jeśli nasza spódniczka lub sukienka nadmiernie się elektryzuje, również można spryskać ją lakierem - wówczas możemy zminimalizować ten efekt. 

Rzadko spotykana linia na dłoni. Mają ją posiadacze niezwykłych zdolnościTajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby

Lakier do włosów również będzie pomocny w sytuacji, kiedy w naszych rajstopach pojawi się dziurka. Wystarczy spryskać to miejsce, a oczko nie przesunie się dalej. Ponadto można popsikać całe rajstopy tuż po ich założeniu, aby nie podarły się tak szybko.

Więcej o: