Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowej sukience mini podzieliła fanów. "Niestety odpustowo"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciami zrobionymi tuż przed wyjściem na randkę z mężem. Stylizacja gwiazdy wzbudziła skrajne emocje wśród internautek oraz internautów. - Nie ubieraj wszystkiego co Ci każą - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Rozenek podróżuje z Franceską? Teraz chce mieć konia

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że gwiazda uwielbia modę oraz eksperymenty ze stylizacjami, a dla  wielu obserwujących ją kobiet jest ogromną inspiracją. Pod udostępnianymi przez Małgorzatę Rozenek-Majdan postami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy jej garderoby. Jednak niektórymi stylizacjami gwiazda potrafi również zrobić w sieci niemałe zamieszanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowej sukience mini podzieliła fanów. "Nie ubieraj wszystkiego co Ci każą"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcia, które zrobiła tuż przed jedną z ostatnich randek ze swoim mężem. Na tę okazję, Małgosia postawiła na dopasowaną, białą sukienkę mini w czarne kropki z falbaną na dekolcie. Do tego dobrała minimalistyczne czarne sandałki na wysokim obcasie. Radosław Majdan zdecydował się z kolei na biały garnitur, który zestawił z koszulą w paski oraz czarnymi butami

 

Jak się okazuje, zarówno stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, jak i Radosława Majdana wzbudziły skrajne emocje wśród internautek oraz internautów, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość jednak była zachwycona wyglądem pary:

Szczerze? Pan Radzio powinien zmienić stylistę, a pani mimo super zgrabnych nóg nieco dłuższe sukieneczki. Bo zrobiło się niestety odpustowo.
Bardzo ładna z Was para i super wyglądacie
Sukienka petarda
Sledze twoje posty, ale nie ubieraj wszystkiego co Ci każą! 
Nogi… a co tam nogi - cała figura robi wrażenie
Kobieta rakieta
Polska wersja JLo & Ben Affleck 
Klasa sama w sobie <3

- czytamy.

Więcej o: