Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia Instagram vs. rzeczywistość według fotoreporterów. "Chamstwo"

Joanna Koroniewska poruszyła na Instagramie temat zdjęć robionych przez fotoreporterów. Przy okazji pokazała jedną z fotografii, która ostatnio została jej zrobiona na plaży. - Jak myślicie, co autor miał na myśli?! - zapytała aktorka. - To już przesada - komantują internautki.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 595 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanów nieustannie się powiększa. Aktualnie Joanna Koroniewska przebywa z rodziną na wakacjach, a na swoim instagramowym profilu dzieli się relacją znad Bałtyku

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia Instagram vs. rzeczywistość według fotoreporterów. Fani: "Chamstwo"

Ostatnio Joanna Koroniewska postanowiła udostępnić na instagramowym profilu dwie fotografie: jedną zrobioną przez siebie, a drugą przez fotoreportera wykonaną w trakcie schylania się po plażowe zabawki dzieci. Przy okazji aktorka poruszyła również temat zdjęć, które fotoreporterzy robią w różnych, często prywatnych sytuacjach, a także niekorzystnych pozach.

- Instagram vs Rzeczywistość według Dziennika Fakt. ZAWSZE się zastanawiałam JAKA IDEA przyświeca wrzucaniu takich zdjęć. Jak myślicie, co autor miał na myśli?! #PRZODEMczyTYŁEM #CAŁAja #nofilter #nophotoshop #stayNATURAL #paparazzi #myślDNIA - napisała Joanna Koroniewska pod postem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Część z nich była oburzona fotografią tabloidu, inni natomiast po raz kolejny docenili dystans aktorki:

No jak to co??? Z D**Y WZIĘTE!!! - dosłownie
Pewnie to że masz ich głęboko w d*pie. Ps. W bardzo ładnej tak przy okazji!
To jest po prostu chamstwo… artykuł z d…
Kocham Twój dystans do tego wszystkiego
To już przesada żeby nawet na wakacjach ludzi tak osaczać...
Pan fotograf chyba myślał, że aktorzy to inny świat i nie zbierają zabawek, nie sprzątają, nie gotują tylko chodzą w pięknych sukniach do restauracji
Dzięki za Twój dystans, jest bardzo potrzebny

- czytamy.

Więcej o: