Agnieszka Kaczorowska w modnej sukience na lato! Podobną znajdziesz w znanej sieciówce

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Aktorka dzieli się z fanami każdą chwilą spędzoną z nowo narodzoną córeczką. Niedawno opublikowała zdjęcie z jednego z pierwszych wspólnych spacerów. Jej sukienka robi furorę na Instagramie. Gdzie kupić podobną?

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Dziś szczęśliwa aktorka emanuje szczęściem i z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoimi nowymi przeżyciami na social mediach. Mimo że pierwsze tygodnie z dzieckiem bywają ciężkie, na jej twarzy wciąż figuruje szeroki uśmiech, a wszystkie „pierwsze" doświadczenia przyjmuje jako dar losu. Niedawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie zrobione podczas letniego spaceru z córeczkami. Naszą uwagę skupiła jednak przede wszystkim bardzo modna sukienka w kolorze słońca. Gdzie ją kupić?

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska na spacerze z córką. Jej sukienka to hit tegorocznych wakacji

Agnieszka Kaczorowska została mamą po raz drugi. Tak wymagająca nowość w jej życiu okazuje się być źródłem największej radości. Aktorka wygląda kwitnąco, a lato wydaje się być dla niej ukojeniem nawet w najtrudniejszych chwilach. Niedawno na jej Instagramie pojawiła się fotografia z pierwszego spaceru jej nowo narodzonej córki, Gabrysi.

Ależ to była cudna sobota! Pierwszy spacer z wózkiem poza naszym ogródkiem… Choć nasz dom to nasza oaza, to czasem mega fajnie się wybrać „do miasta". I przed wyjściem usłyszeć od męża "pięknie wyglądasz"
 

Zdjęcie jest ujmujące, a aktorka wygląda na nim niesamowicie promiennie. Czy to za sprawą pięknej pogody, czy samej chwili – tego nie wiemy. Nie możemy jednak nie zwrócić uwagi na sukienkę w najmodniejszym kolorze 2021. Model maxi pokryty delikatnymi falbanami o swobodnym kroju prezentuje się fantastycznie na tle opromienionego parku. Charakterystyczną cechą dla znalezienia podobnej opcji stylizacyjnej będą guziki, dekolt w kształcie litery „U" oraz cienkie ramiączka. Sukienka pochodzi ze sklepu & Other Stories. Aktualnie na stronie internetowej Asos dostępna jest jedynie w białej opcji kolorystycznej i kosztuje 519 złotych. Jeśli jednak nie chcecie wychodzić poza swoje własne ramy tego, ile jesteście w stanie wydać na sezonową sukienkę, znalazłyśmy zamiennik, na który warto zwrócić uwagę.

Sukienka &Other StoriesSukienka &Other Stories prt sc andothersotries.com

Sukienka maxi z falbanami. Swobodny model na lato w ofercie Mango

Bardzo podobna opcja znalazła się w ofercie znanej sieciówki, Mango. Aktualnie dostaniecie go na stronie Zalando za 139,99 złotych. Sukienka również charakteryzuje się cienkimi ramiączkami, swobodnym fasonem, długością maxi oraz falbanami na całości. Jedyną różnicą będzie brak guzików w górnej części kroju. Jest wykonana w stu procentach z bawełny, a bezpieczeństwo przed prześwitywaniem zapewni lekka halka.

Sukienka MangoSukienka Mango prt sc mango.com

Więcej o: