Horoskop dzienny - 18 sierpnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 sierpnia. Boisz się tego, co wymyśli dla Ciebie przewrotny los? Sprawdź koniecznie, co czeka Cię w tę środę i nie żyj dłużej w niepewności!

Horoskop dzienny – Baran

Nie możesz sama/sam siebie nakręcać, bo to w żadnym wypadku nie wyjdzie Ci na dobre. Strasząc się, możesz bardzo wiele stracić. Przemyśl wszystko, co przed Tobą i postaraj się załatwić sprawę jedną celną decyzją. Jeśli dobrze wybierzesz, nigdy więcej nie będziesz musiała/musiał się o to martwić.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Na Twojej drodze stanie całkowicie nowa osoba, która diametralnie zmieni Twoje spojrzenie na świat. Nawiążecie ze sobą silną więź – nie wiadomo tylko, czy będzie ona dotyczyć przyjaźni, czy może z czasem czegoś więcej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś znajdziesz się w pewnej sytuacji, która wpędzi Cię w konsternację. Będziesz miała/miał poważny problem z jednoznaczną oceną tego, co się wydarzy. Nie załamuj się jednak i nie łam sobie głowy, kiedy to nie przynosi żadnych rezultatów. Poproś o radę kogoś z zewnątrz, a na pewno nie pożałujesz.

Horoskop dzienny – Rak

Najważniejsze dla Ciebie będzie teraz skupienie. W pierwszej kolejności weź się za zadania, które określasz mianem priorytetów. Nie możesz dłużej ich zaniedbywać, bo niedługo ktoś się o nie upomni. A kiedy już się z nimi uporasz, weź się za kolejne rzeczy, które również od dawna oczekują na Twojej liście najbliższych działań.

Horoskop dzienny – Lew

Powinnaś/powinieneś wreszcie wyciągnąć rękę do zgody. Chociaż pierwszy krok musi być bardzo  odważny, każdy kolejny przybliży Cię do zwycięstwa. To bardzo zły czas na konflikty, wiec unikaj ich za wszelką cenę. Twoje poświęcenie na pewno się opłaci.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie w tę środę wszystko pójdzie Ci jak z płatka i ułoży się dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłaś/wymarzyłeś. Jeśli natomiast szukasz sposobu, by przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, wybierz się z nimi do lasu lub na dłuższą przechadzkę.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś ogrom rzeczy do zrobienia może Cię poważnie przytłoczyć. Twoje siły zostaną wystawione na ciężką próbę, a Ty, mimo że cały czas będziesz coś robić, odniesiesz wrażenie, że lista Twoich zobowiązań wcale nie staje się krótsza. Ostatecznie jednak, po długich przebojach, uda Ci się nad tym zapanować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiaj dzień pracy będzie Ci się strasznie dłużył. Cały czas Twoje myśli pozostaną skupione na rodzinie. Nie będziesz mogła/mógł poświęcić się w pełni obowiązkom, ale za to wieczorem świetnie dogadasz się z najbliższymi i dokonasz przyjemnego wypadu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wykażesz się dzisiaj roztropnością i sporym rozsądkiem, podchodząc do pewnej konfliktowej sprawy i szukając rozwiązania, które załatwi względne porozumienie. Nie można przez cały czas skakać sobie do oczu i właśnie to powinnaś/powinieneś udowodnić obu stronom sporu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Bardzo możliwe, że dziś po pracy Twoja druga połówka zaproponuje Ci spacer. Już dawno nigdzie nie wychodziliście, więc koniecznie się zgódź. Z jednej strony zrobisz dużą przyjemność, z drugiej natomiast może uda Ci się wyciszyć mózg po przewrotnych wydarzeniach, jakie miały ostatnio miejsce.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twój upór będzie dziś mocno kłopotliwy. Po pierwsze,  uprzesz się przy swoim, choć wcale nie będziesz mieć racji. Możesz też szukać pretekstu do kolejnych kłótni. Prowokowanie innych nie wyjdzie Ci na dobre, zwłaszcza jeśli współpracujesz z tymi osobami – pamiętaj o tym!

Horoskop dzienny – Ryby

W tę środę nie powinnaś/powinieneś za bardzo się forsować. Wysiłek fizyczny nie jest dla Ciebie dzisiaj wskazany. Lepiej połóż się, odpocznij, poczytaj jakąś książkę lub obejrzyj film. Takie rozwiązania będą dla Ciebie aktualnie zdecydowanie bezpieczniejsze.

Więcej o: