Maciej Dowbor już tak nie wygląda. Radykalnie zmienił fryzurę. "20 lat młodziej"

Maciej Dowbor przeszedł ogromną metamorfozę. Zdaniem fanów zmiana jest bardzo korzystna. - Żegnajcie długie kudły i broda - napisał prezenter.

Maciej Dowbor to popularny prezenter telewizyjny, dziennikarz, prelegent. Od jakiegoś czasu aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje ponad 219 tysięcy osób. W ostatnim czasie Dowbor przyzwyczaił nas do długich włosów i brody. Jednak niedawno prezenter zdecydował się radykalną zmianę. Efektami swojej metamorfozy pochwalił się na Instagramie. 

Zobacz wideo Dowbor i Koroniewska wygłupiają się w domu

Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę. Wcześniej poprosił o radę

Maciej Dowbor wrócił do swojej fryzury sprzed lat. Swoją wizytę w salonie fryzjerskim zrelacjonował na Instagramie. Jednak przed cięciem zapytał o zdanie fanów. - Coś tu się szykuje. To jak ciąć? Krótko czy długo? Czy będę odważny? Marylka, byle ładnie było - napisał prezenter. Większość fanów była za tym, by Dowbor ściął włosy na krótko. - Krótko, jak kiedyś. Fryzura na "leśnego dziada" strasznie cię postarza - stwierdziła jedna z fanek. 

Maciej Dowbor zmienił fryzurę. "20 lat młodziej"

Prezenter postawił ostatecznie na wyraźną zmianę. Pożegnał brodę i długie włosy. Efektami metamorfozy pochwalił się na Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zmiana prezentera wyraźnie spodobała się jego obserwatorom. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem:

No od razu lepiej! 
Milion razy lepiej. 20 lat młodziej.
Młody chłopak teraz. Normalnie dwudziestka.
Bardzo pozytywna zmiana!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: