Ola Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanka: "Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała swój ogromny dystans do życia. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie, a opisem nawiązuje do jednego z poprzednich postów. - Wolę takie obrazki niż wystylizowane "panie domu" w perfekcyjnie wysprzątanych wnętrzach - piszą internautki.
Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego, czyli jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 175 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a także porusza wiele bliskich kobietom tematów, m.in. tych związanych z macierzyństwem czy samoakceptacją. Ola Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po rosnącej liczbie obserwujących, którzy cenią sobie jej naturalność, ogromne poczucie humoru i dystans, który regularnie pokazuje na swoim profilu. 

Maciej Dowbor już tak nie wygląda. Radykalnie zmienił fryzurę. '20 lat młodziej' Maciej Dowbor już tak nie wygląda. Radykalnie zmienił fryzurę. "20 lat młodziej"

Aleksandra Żebrowska pokazała się w bieliźnie. Fanka: "Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane"

Jakiś czas temu Aleksandra Żebrowska podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciem bałaganu w swojej kuchni. Post został bardzo pozytywnie przyjęty przez internautki, które dziękowały jej za pokazywanie prawdziwego życia. Teraz Ola Żebrowska udostępniła zdjęcie na którym pozuje w bieliźnie stojąc w kuchni, a opisem nawiązała do poprzedniego posta. 

Znowu burdel

- napisała pod zdjęciem.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowej sukience mini podzieliła fanów. 'Niestety odpustowo' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek w stylowej sukience podzieliła fanów. "Niestety odpustowo"

Pod udostępnionym przez Olę Żebrowską postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które po raz kolejny doceniły jej poczucie humoru oraz dystans:

Wolę takie obrazki niż wystylizowane " panie domu" w perfekcyjnie wysprzątanych wnętrzach
Cnoty niewieście to nie są w tej chacie pielęgnowane. Love
Cóż za dwuznaczny opis, uwielbiam Twoje poczucie humoru i dystans 
Uwielbiam Panią za poczucie humoru
Hahaha jesteś mega fajną babką, z dystansem i super poczuciem humoru, uwielbiam to
Uwielbiam Pani podejście do życia, poczucie humoru i dystans do wszystkiego
Jak dla mnie to perfekcyjna pani domu...

- czytamy.

Więcej o: