Meghan Markle i księżna Kate pogodziły się? Mają razem pracować nad filmem dokumentalnym

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle i księżna Kate nareszcie się pogodziły. Co więcej, Panie mają pracować nad wspólnym projektem dla Netfliksa. - Są w stałym kontakcie - zapewnia informator.

Relacje Meghan Markle i księżnej Kate od początku nie należały do najłatwiejszych. Ich konflikt miał rozpocząć się jeszcze przed ślubem amerykańskiej aktorki z księciem Harrym. Jak jednak donoszą zagraniczne media, wygląda na to, że panie nareszcie się pogodziły. Co więcej, mają wspólnie pracować nad dokumentem dla Neftliksa.

Meghan i Kate są w stałym kontakcie? "Świetnie się dogadują"

- Meghan i Kate naprawdę świetnie się teraz dogadują i są w stałym kontakcie - zapewnia źródło cytowane przez magazyn "Us Weekly". - Meghan rozmawiała z Kate o współpracy przy filmie dokumentalnym dla Netfliksa, który przedstawiałby jej działalność charytatywną i ogromny wpływ, jaki wywarła na nią filantropia - dodaje informator.

Propozycja Markle miała podobno zachwycić księżną Kate, którą bardzo cieszy wizja wspólnej pracy. Podobno to właśnie księżnej Cambridge najbardziej zależało na poprawieniu stosunków z Sussexami.

Meghan Markle i książę Harry już we wrześniu 2020 roku podpisali lukratywny kontrakt z Netfliksem, dla którego mają produkować filmy dokumentalne, fabularne, a także skierowane do młodszych widzów.

- Pragniemy skupić się na tworzeniu materiałów, które nie tylko informują, ale również niosą nadzieję - tłumaczyli wtedy.

Więcej o: