Choruje na otyłość i spodziewa się dziecka. "Nie obawiasz się, że Twój tłuszcz zmiażdży dziecko?"

Akywistka pluz size pokazała, z jakim hejtem musi mierzyć się otyła kobieta w ciąży. Skala skandalicznych komentarzy, z jakimi spotyka się na co dzień, jest wręcz przerażająca. "Nie obawiasz się, że twój tłuszcz zmiażdży dziecko?" - piszą bezlitośnie internauci.

Suz Smith jest matką 3-letniego chłopca i już niebawem na świecie powita swoje drugie dziecko. Kobieta od lat zmaga się z otyłością, a przebieg swojej ciąży skrupulatnie relacjonuje w sieci, dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi kobietami, planującymi ciążę. I chociaż aktywistka ma spore grono fanek, równie często pada ofiarą nienawistnych komentarzy.

Aktywistka plus size relacjonuje w sieci przebieg ciąży. Internauci są dla niej bezlitośni

Smith swoim działaniem stara się także uświadomić społeczeństwo, z jakimi komentarzami musi mierzyć się otyła kobieta w ciąży. Jak przyznaje, choć sama przez lata przywykła już do słów krytyki na temat swojego wyglądu, skala bezlitosnych uwag, z jakimi spotyka się w sieci, jest naprawdę przerażająca.

Niemal pod każdym wideo publikowanym przez Smith pojawiają się niewybredne komentarze internautów, którzy otwarcie krytykujących jej wagę. Nie tylko wyśmiewają jej wygląd, ale też zarzucają zaniedbanie i egoizm - uważają, że jej tusza stanowi poważne zagrożenie dla życia dziecka. Twierdzą też, że jako osoba otyła nigdy nie powinna mieć dzieci, a nawet grożą jej wezwaniem opieki społecznej. Część z nich komentuje także jej życie seksualne, publicznie zastanawiając się, jak doszło do poczęcia dziecka.

To nie ciążowy brzuszek. Po prostu jesteś gruba.
Nie obawiasz się, że twój tłuszcz zmiażdży dziecko?
Mam nadzieję, że twoje dzieci nie popełnią samobójstwa, bo mają otyłą matkę. Ja bym tak zrobił

- to tylko kilka komentarzy, z jakimi Smith musi mierzyć się na co dzień. Jak zapewnia, przez lata nauczyła się akceptować swój wygląd i nie zamierza znikać z mediów społecznościowych przez falę krytycznych komentarzy. Wręcz przeciwnie - swoim postępowaniem chce dodać otuchy innym kobietom, które tak jak ona, chorują na otyłość. 

TikTokerka Suz Smith pokazuje, z jakimi komentarzami musi mierzyć się na co dzieńTikTokerka Suz Smith pokazuje, z jakimi komentarzami musi mierzyć się na co dzień https://www.tiktok.com/@plussizeglorified/

Więcej o: