Edyta Pazura zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Edyta Pazura pochwaliła się efektami swojej niedawnej metamorfozy. Poddała się cieszącemu się ogromną popularnością w ostatnim czasie zabiegowi. - Ale te włosy szybko rosną - zażartowała na InstaStories.

Edyta Pazura od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 232 tys. osób. Ku uciesze fanów chętnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia. Ostatnio żona Cezarego Pazury pochwaliła się efektami swojej metamorfozy. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazał swój dom:

Edyta Pazura zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

W ostatnich latach Edyta Pazura przyzwyczaiła nas do średniej długości blond włosów. Niedawno jednak zdecydowała się na pewną zmianę. Żona Cezarego Pazury poddała się cieszącemu się ogromną popularnością zabiegowi przedłużania włosów. - Ale te włosy szybko rosną - zażartowała na InstaStories. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

Edyta PazuraEdyta Pazura edyta_pazura/Instagram

Zabieg przedłużania włosów

Przedłużanie włosów to bezbolesny i w zasadzie nieinwazyjny zabieg, który daje natychmiastowe efekty. W ostatnich latach decyduje się na niego coraz więcej osób. Cena i trwałość efektu zależą od salonu, w jakim wykonujemy zabieg oraz od wybranej metody. W Polsce największą popularnością cieszy się tak zwana metoda kanapkowa. Skąd ta nazwa? Wzięła się stąd, że poszczególne pasma są naklejane jedno nad drugim - podobnie jak kolejne warstwy w kanapce.

Wykorzystywane w tej metodzie doczepy to płaskie pasma z przezroczystą silikonową taśmą na końcu. Z jej pomocą przykleja się je do naturalnych włosów. Odpowiednio pielęgnowane doczepy można nosić przez 3-4 miesiące,

Może cię także zainteresować:

Więcej o: