Karolina Szostak zachwyciła stylizacją. Widać efekty ostatniej diety? Fani: "Wow, ale metamorfoza"

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym podczas jednego z jej ostatnich wyjść. Dziennikarka zachwyciła nie tylko swoją modną stylizacją, lecz także świetną figurą. - Wyglądasz szałowo - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Podobnie jak wiele innych gwiazd, również aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie z ponad 164 tys. obserwatorek i obserwatorów dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Karolina Szostak znana jest również ze swojej spektakularnej metamorfozy. Przypomnijmy, że kilka lat temu dziennikarka przeszła na dietę i pozbyła się ponad 30 kilogramów. W wielu rozmowach, a także na swoim Instagramie, dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że szczuplejszą sylwetkę, a także lepsze samopoczucie zawdzięcza m.in. diecie dr Dąbrowskiej, która nazywana jest leczniczym postem, a jej zadaniem jest przede wszystkim wspomaganie oczyszczania organizmu. Co ciekawe, Karolina Szostak przyznaje, że mimo utrzymywania swojej formy, regularnie decyduje się na taki post.

Karolina Szostak zachwyciła stylizacją. Fani są pod wrażeniem figury dziennikarki

Niedawno Karolina Szostak po raz kolejny zdecydowała się przejść na tę dietę, o czym poinformowała swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów na Instagramie. W sieci zrobiło się głośno na ten temat ze względu na niską kaloryczność jej posiłków. Jedno ze śniadań miało bowiem 120,7 kcal, natomiast całodniowe menu zaledwie 600 kcal. Teraz dziennikarka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z jednego ze swoich ostatnich wyjść, podczas którego zachwyciła swoim wyglądem. Dziennikarka postawiła na oversize'ową marynarkę oraz krótką spódniczkę w kolorze cukierkowego różu, a do tego dobrała biały t-shirt, modną torebkę w tym samym kolorze oraz transparentne sandałki.

 

Pod postem opublikowanym przez Karolinę Szostak pojawiło się wiele komentarzy od fanek oraz fanów, którzy zwrócili uwagę nie tylko na jej stylizację, lecz także świetną figurą:

Wow wyglądasz szałowo
KAROLINA ŚLICZNE wyglądasz
Wow pięknie wyglądasz
Wow... ale metamorfoza!
Świetne ciało masz!
Bardzo atrakcyjna naturalna kobieta

- czytamy.

Więcej o: