Joanna Moro przeprasza za niestosowny wpis o Afganistanie. "To nietaktowne z mojej strony"

Joanna Moro musiała zmierzyć sie z falą krytyki po tym, jak pod zdjęciem w stroju kąpielowym nawiązała do sytuacji w Afganistanie. Aktorka przyznała się do błędu i przeprosiła za niestosowny wpis. - Przepraszam. To nietaktowne z mojej strony - kajała się aktorka.

Joanna Moro przeprosiła za swój niestosowny wpis o sytuacji w Afganistanie. Aktorka odniosła się do dziejącego się tam dramatu pod... wakacyjnym zdjęciem z plaży. "Afganistan, smutek, kobiety, dzieci" - napisała Moro pod fotografią, do której zapozowała leżąc na piasku w samym stroju kąpielowym. Po fali krytyki, z jaką musiała się zmierzyć ze strony internautów, usunęła wpis, zamieszczając w sieci przeprosiny.

Zobacz wideo

Joanna Moro przeprasza za wpis o Afganistanie

- Przepraszam. To było nietaktowne z mojej strony - przyznała aktorka. - Ten hashtag był rzeczywiście nie na miejscu. Oprócz tego co się dzieje na świecie, a dziś, wiadomo, świat żyje tragedią w Afganistanie, jest też życie tu i teraz. I stąd bardzo niefortunna zbitka zdarzeń - tłumaczyła się.

W kolejnym wpisie zacytowała także Martynę Wojciechowską, która aktywnie wypowiada się w mediach na temat obecnej sytuacji w Afganistanie. Udostępniła także link do zbiórki na rzecz afgańskich dzieci. - Przestańmy siać hejt, zróbmy coś dobrego - apelowała Moro.

W niedzielę 15-go sierpnia talibowe wkroczyli do stolicy Afganistanu, po 20-latach ponownie przejmując władzę w kraju. Państwa Unii Europejskiej i NATO ewakuują stamtąd swoich obywateli, a z kraju próbują uciec także zdesperowani Afgańczycy.

Joanna Moro przeprosiła za nietaktowny wpis w mediach społecznościowychJoanna Moro przeprosiła za nietaktowny wpis w mediach społecznościowych https://www.instagram.com/joannamoro.official/

Więcej o: