Wygląda jak księżna Diana w młodości. Podobieństwo jest uderzające

Księżna Diana przez długi czas była inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Niedawno lansowane przez nią fryzury wróciły do łask. Pewna influencerka pokazała, jak układa włosy, by upodobnić się do Diany. Naszym zdaniem efekt końcowy jest zachwycający.

Rose Nora Anna to Holenderka, która odtwarza stylizacje gwiazd z lat 70. i 80. Dziewczyna udziela się aktywnie w mediach społecznościowych - głównie na TikToku i Instagramie. Niedawno zrobiło się o niej głośno. Wszystko za sprawą jej uderzającego podobieństwa do księżnej Diany.

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej?

Nagranie zrobiło furorę 

Za pomocą suszarko-lokówki Rose Nora Anna wykreowała ikoniczną fryzurę księżnej. Co ciekawe, influencerka skorzystała z porad zamieszczonym w czasopiśmie z 1981 roku. Jej film instruktażowy zrobił furorę na TikToku. Obecnie nagranie ma ponad cztery miliony wyświetleń. Zdaniem obserwatorów dziewczyna jest uderzająco podobna do księżnej Walii. Pod filmem pojawiły się nawet sugestie, że to właśnie ona powinna zagrać Dianę w serialu "The Crown". 

Fryzura księżnej Diany - jak osiągnąć ten efekt?

Dzięki serialowi "The Crown" stylizacje Diany z lat 70. i 80. wróciły do łask. Jak osiągnąć taki efekt? Na filmie Rose widzimy, że dziewczyna najpierw dzieli pasma na kilka części. Następnie za pomocą suszarko-lokówki dokładnie je zakręca i dodaje im objętości. Na koniec zaczesuje włosy ku górze i utrwala je lakierem.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: