Horoskop dzienny - 20 sierpnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 sierpnia. Liczysz na odrobinę uśmiechu od losu? Przekonaj się, czy Ci się powiedzie i sprawdź, co może Cię czekać w najbliższy piątek!

Horoskop dzienny – Baran

Jeśli masz coś do ujawnienia, zrób to dzisiaj. Nie ma co ukrywać tego, co wszyscy już wiedzą lub czego doskonale się domyślają. Chociaż w pracy wszystko pójdzie Ci jak z płatka, Twoje myśli szybko zaprzątnie nadciągający weekend. Relaks to w końcu coś, czego potrzebujesz – jeszcze trochę harówki i zwariujesz.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

Będziesz dzisiaj bardzo drażliwa/drażliwy. Nawet mały drobiazg może wywołać w Tobie bardzo silne emocje, których nie będziesz w stanie powstrzymać. Ciągle będzie Ci się wydawało, że robisz coś nie tak, a Twoje życie w zasadzie nie ma sensu. Skończ z takim myśleniem, bo nie doprowadzi Cię ono do niczego dobrego. Porozmawiaj z kimś zaufanym i posłuchaj jego rad, bo mówi naprawdę mądrze.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Staniesz się dzisiaj przykładem dla innych. W pracy wzbudzi to zazdrość wśród Twojego najbliższego otoczenia, ale niespodziewanie znajdzie się ktoś, kto zrozumie Twoje położenie i będzie chciał Ci pomóc. Pamiętaj, by brać sobie do serca uczucia innych – bez tego ani rusz.

Horoskop dzienny – Rak

Jedno zdarzenie, które w teorii nie wywrze na Ciebie żadnego wpływu, sprawi, że w momencie poczujesz się pewniejsza siebie i uwierzysz we własne siły. Dzięki temu do kolejnych zadań, nawet tych, których nie lubisz i które sprawiają Ci sporą trudność, będziesz podchodzić z prawdziwą ochotą. Co więcej, szybko się przekonasz, że wcale nie są one takie złe.

Horoskop dzienny – Lew

To będzie dla Ciebie intensywny piątek. Nie ma zmiłuj. Nie myśl o tym, co zamierzasz robić jutro, bo w ten sposób nie przyłożysz się do swoich obowiązków, a dziś otrzymasz ich całkiem sporo. Postaw jednak na wytrwałość, a przekonasz się, że Twój zwierzchnik naprawdę to doceni.

Horoskop dzienny – Panna

Z rana otrzymasz nieszczególnie korzystną wiadomość. Postaraj się tym jednak nie przejmować, bo przecież i tak nie masz na to większego wpływu. Nie bój się podejmować tych bardziej kontrowersyjnych decyzji i pamiętaj, że nikt nie zrobi tego za Ciebie.

Horoskop dzienny – Waga

Niestety, w kwestii finansów spotka Cię spory zawód. Wiele rzeczy planowałaś/planowałeś, ale kilku nie przewidziałaś/przewidziałeś. Jedna z osób, którym pożyczyłaś/pożyczyłeś dużą kwotę, po raz kolejny Ci jej nie odda, zwodząc i przekonując, że zapomniała.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś stanie się coś bardzo istotnego, co łatwo będzie przeoczyć. Bądź czujna/czujny cały czas i nie spuszczaj z oczu swoich kolegów z pracy, bo sama/sam zrobisz sobie krzywdę. Nie udawaj, że nic się nie dzieje, bo ci, którzy wiedzą, będą wiedzieli.

Horoskop dzienny – Strzelec

Stres i zmęczenie coraz mocniej dają Ci się we znaki. Nie możesz sobie pozwolić na dalszą pracę w takim tempie, bo niedługo odbije się to na Twojej efektywności. Znajdź chwilę, by odpocząć, zregenerować siły. Nie przemęczaj się dzisiaj i pomyśl o weekendzie, który pomoże Ci odzyskać energię, niezbędną do dalszego działania.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W ten piątek okaże się, czy jesteś na tyle elastyczna/elastyczny, by zapanować nad swoją niechęcią do pewnej osoby. Jeśli Ci się nie uda, wybuchnie kłótnia, która jednocześnie postawi Cię w bardzo złym świetle, chociaż to nie Ty ją sprowokujesz. Mimo wszystko, gdybyś nie miała/miał innego wyjścia, zdecyduj się na dyskusję. Zadbaj tylko, by ktoś z zaufanych Ci osób stał blisko i wszystko słyszał.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nadciąga czas zmian. Prawdopodobnie zostaniesz zmuszona/zmuszony do podjęcia pewnego wyboru, który wcale Ci się nie spodoba. Twoja sytuacja finansowa, która od jakiegoś czasu pozostawia sporo do życzenia, stanie się na tyle poważna, że postanowisz coś z nią zrobić. Postaraj się dopasować do nowej sytuacji i nie zatrzymuj się, bo ktoś może Cię wyprzedzić.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś przypadkiem rozwiążesz problem, z jakim zmagali się od dawna pracownicy Twojego biura. To dzięki Twojemu oryginalnemu spojrzeniu na świat uda Ci się dostrzec coś, na co inni nie zwracali uwagi i to usunąć, czyniąc znaczne postępy. A po pracy wyskoczysz gdzieś z przyjaciółmi.

Więcej o: