Ola Kwaśniewska wraca do telewizji. Poprowadzi reaktywowany program. Co na to fani?

Aleksandra Kwaśniewska po latach nieobecności w show-biznesie zdecydowała się powrócić do telewizji. Już wkrótce zobaczymy ją w roli współprowadzącej "Miasto kobiet". W najnowszym wywiadzie wyjawiła, co skłoniło ją do powrotu.

- Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć, to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle - pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia - przyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Aleksandra Kwaśniewska, która w 2014 roku usunęła się w cień, rezygnując z kariery w show-biznesie. Jak tłumaczyła wtedy swoją decyzję, nadmierne zainteresowanie mediów było dla niej wyjątkowo stresujące i wręcz trudne do zniesienia. - Nie mam charakteru do życia na świeczniku - tłumaczyła wtedy. Teraz jednak zdecydowała się powrócić i już wkrótce zobaczymy ją w roli współprowadzącej programu "Miasto Kobiet".

Zobacz wideo

Aleksandra Kwaśniewska poprowadzi "Miasto kobiet" wraz z Marzeną Rogalską

Kwaśniewska poprowadzi reaktywowany program TVN wraz z dwiema innymi współprowadzącymi. Jedną z nich jest Marzena Rogalska, która po odejściu z TVP, również powróciła do stacji. Nazwisko trzeciej prowadzącej nie jest jeszcze znane.

- Założenie jest takie, żeby być blisko kobiet i żeby każda kobieta mogła odnaleźć siebie i swoje problemy, z którymi boryka się na co dzień. Dlatego też będą trzy prowadzące, które nie zawsze mają takie samo spojrzenie na różne kwestie. Nie mogę się doczekać naszej współpracy. Miałyśmy już nagrania próbne i mogę zdradzić, że wyszło naprawdę fajnie. Rzeczywistość się zmieniła i wiele spraw przeniosło się do przestrzeni online. Nowością będzie więc większa multimedialność naszego programu - zapowiedziała podekscytowana Kwaśniewska.

- Mam olbrzymią nadzieję być uczestniczącym świadkiem dopełnienia się emancypacji kobiet. Chciałabym, żebyśmy naprawdę mocno stanęły na dwóch nogach, zrozumiały, że naprawdę mamy te same prawa co mężczyźni i nie musimy wstydzić się tego, że chcemy więcej. (...) Jesteśmy ciekawe ludzi, chcemy ich słuchać i naprawdę usłyszeć się nawzajem, a wszystko po to, by inspirować kobiety po drugiej stronie ekranu - dodała.

Powrót Kwaśniewskiej do telewizji zachwycił widzów, którzy ucieszyli się, że ponownie zobaczą na ekranie swoją ulubioną prowadzącą.

Nareszcie, nie możemy się doczekać!
Fajnie, jestem bardzo ciekawa i czekam z niecierpliwością
Super wieści!
Uwielbiamy Panią oglądać
Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia

- pisali uradowani internauci.

 
Więcej o: