Rzadko spotykana linia na dłoni. Mają ją posiadacze niezwykłych zdolności

Jest dosyć rzadka. A jej obecność jest oznaką pewnych nadprzyrodzonych zdolności. Dowiedz się więcej na temat tej tajemniczej linii na dłoni.

Wróżenie z dłoni nazywane jest chiromancją. To dziedzina wywodząca się jeszcze ze starożytność. W Europie o chiromancji po raz pierwszy usłyszano w połowie XV wieku. Wówczas jednak metoda ta nie zdobyła dużej popularności. Na naszym kontynencie ponowne zainteresowanie tą dziedziną datuje się na końcówkę XVIII wieku.

Tajemnicza linia Wenus na dłoni

Obecnie wróżenie z dłoni z jednej strony kojarzy nam się z poważną magią, z drugiej jest to także pewien rodzaj zabawy. Jedną z najczęściej poszukiwanych na dłoniach jest linia Wenus. Co oznacza ta tajemnicza linia? Gdzie należy jej szukać? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Kilka kroków do idealnie gładkich dłoni

Linie na dłoni - jak się nazywają?

Nie każdy ma wszystkie linie na dłoni. Jedną z najrzadziej występujących jest właśnie wspomniana linia Wenus (często nazywana także pierścieniem Wenus). Należy jej szukać tuż pod palcem środkowym. Na rysunku ma ona numer 4: 

Znaki na dłoniZnaki na dłoni wikimedia commons

Pozostałe linie to: 1. Linia życia, 2. Linia głowy, 3. Linia serca, 5. Linia Słońca, 6. Linia Merkurego, 7. Linia losu. 

Linia Wenus na dłoni - o czym świadczy?

Jakie zdolności mają posiadacze oraz posiadaczki tej linii? Okazuje się, że osoby te mogą pochwalić się nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Często wykazują zdolności ezoteryczne. Poza tym są wyjątkowo wrażliwe i kreatywne. Dlatego też posiadacze linii Wenus często są utalentowanymi artystami.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: