Prezent na parapetówkę dla kolegi. Wybieramy praktyczny i uniwersalny prezent

Prezent na parapetówkę dla kolegi to bardzo ważna sprawa. Wspólne świętowanie odbioru kluczy do nowego mieszkania z przyjaciółmi, wymaga odpowiedniej oprawy. Zainspiruj się i znajdź właściwy prezent.

Prezent na nowe mieszkanie dla kolegi, czyli co kupić singlowi

Prezent na nowe mieszkanie dla kolegi to jeden z tych elementów, które wchodzą w skład przygotowań przed parapetówką. Jako goście powinniśmy zadbać o właściwy podarunek dla nowego gospodarza. W przypadku mężczyzny wybór jest zdecydowanie prostszy. W artykule znajdziesz kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę. Jednak zanim do tego przejdziemy, trzeba zastanowić się jeszcze nad jedną ważną sprawą. Mianowicie chodzi tu o preferencje obdarowywanej osoby oraz jej potrzeby. Musimy pamiętać o tym, że każdy człowiek jest inny. Co za tym idzie, posiada on nieco odmienny styl życia. Należy wziąć to pod uwagę kiedy będziemy przymierzali się do zakupu danego prezentu.

Przyjęcie w ogrodzie Kalendarz imienin: sierpień. Sprawdź listę wakacyjnych solenizantów

Co kupić na parapetówkę do kolegi - postaw na praktyczny steamer do prasowania ubrań

Co kupić na parapetówkę do kolegi, aby zakup był udany? Odpowiedź wydaje się być prosta. Większość mężczyzn lubi stawiać na praktyczne rozwiązania, jednak wymiar estetyczny zazwyczaj ma dla nich mniejsze znaczenie. Dlatego też warto skupić się na przedmiotach, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Jednym z takich przykładów jest steamer do prasowania. Wygnieciona koszula po praniu to zmora niejednego mężczyzny, dlatego takie urządzenie z pewnością będzie trafionym prezentem

Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box

Pomysł na prezent na parapetówkę dla kolegi - codzienny komplet naczyń

Pomysł na prezent na parapetówkę dla kolegi? Może to być na przykład serwis śniadaniowy lub obiadowy. Po zakupie nowego mieszkania lub domu kompletowanie rzeczy niezbędnych do funkcjonowania może być problematyczne. Na szczęście z pomocą przyjaciół i znajomych możemy łatwiej przez to przejść. Naczynia to ten z przedmiotów, który zawsze znajdzie zastosowanie i nigdy nie jest ich zbyt dużo. Postawmy na klasyczne i proste wzory oraz kolorystykę (mogą być to biele, beże lub szarości). Dobrze sprawdzi się jednolity kolor, łatwo będzie można modyfikować zestaw i tworzyć stylowe aranżacje stołu.

Prezent na nowe mieszkanie dla mężczyzny - po praktyce przyszedł czas na dekoracje

Prezent na nowe mieszkanie dla mężczyzny nie zawsze musi mieć tylko i wyłącznie użytkowy wymiar. Możemy obdarować go nowymi firankami, zasłonkami, obrusem, kocem albo ozdobnymi poduszkami. Posłużą jako dekoracja, ocieplą wizualnie mieszkanie, ale i podwyższą komfort życia. Jeżeli chodzi o wzory czy kolorystykę, to tak jak w przypadku naczyń, warto postawić na uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania, które zawsze będą w modzie.

Kalendarz imienin: październik. Sprawdź listę solenizantów i najlepsze życzenia. Zdjęcie ilustracyjne Kalendarz imienin: październik. Sprawdź listę solenizantów i najlepsze życzenia

Prezent na parapetówkę dla kolegi - inspiracje kuchenne. Podaruj kawiarenkę do parzenia świeżej kawy

Kolejną inspiracją na prezent na parapetówkę dla kolegi jest kawiarka. Który mężczyzna nie lubi porannej, aromatycznej i świeżo zaparzonej kawy? Podstawą dobrej kawy jest nie tylko odpowiedni gatunek, ale i właściwy sposób parzenia. Oczywiście w tym celu jest nam potrzebny odpowiedni sprzęt. Może być to profesjonalny ekspres lub kawiarenka w wersji mini. Drugi wariant jest dobry zwłaszcza w przypadku małych przestrzeni kuchennych. Kawiarka niewielkich rozmiarów pozwala na cieszenie się smakiem aromatycznej kawy nawet na wyjazdach. Wystarczy zapakować ją do plecaka.

Znalezienie właściwego prezentu nie musi być kłopotliwym obowiązkiem. Wystarczy odrobina pomysłowości i chęci. Z pewnością uda nam się znaleźć coś właściwego i jednocześnie spełniającego oczekiwania obdarowywanego kolegi.

Zobacz też: Prezent na parapetówkę dla kawalera - coś dla ciała i ducha oraz kilka praktycznych podarunków

Więcej o: