Horoskop dzienny - 21 sierpnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 21 sierpnia. Narzekasz na pecha? A może właśnie dopisało Ci szczęście? Sprawdź koniecznie, jaki czeka Cię los w tę sobotę i bądź gotowa/gotowy na rozmaite wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj ktoś sprawi, że poczujesz się wyjątkowa/wyjątkowy. Chętnie wyjdziesz dzisiaj do ludzi i będziesz się dzielić z nimi swoim szczęściem. Nie bój się mówić o tym, co Cię bawi i rozwesela, bo szybko przekonasz się, że osób myślących podobnie jest w Twoim otoczeniu całkiem sporo.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny – Byk

W tę sobotę zupełnie niespodziewanie dopadnie Cię szereg obaw i lęków związanych z tym, co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości. Aby nie wpaść w histerię, raczej unikaj dziś nagłych zmian. Postaraj się znaleźć gdzieś na uboczu, bo członkowie Twojej rodziny okażą niezrozumienie w związku z Twoim obecnym stanem i może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień zagwarantuje Ci spokój i komfort psychiczny. Chociaż w środku będziesz odczuwać pewien niepokój, okaże się on zupełnie nieuzasadniony. To idealna sobota na snucie planów – tych dalekosiężnych i tych na najbliższą przyszłość.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Chociaż bardzo byś chciała/chciał, nie możesz mieć wszystkiego. Zdecyduj się na jedną rzecz kosztem innych. Jeśli tego nie zrobisz, przepadnie każda z nich, a Ty zostaniesz z niczym. Postaw na intuicję i bądź szczera/szczery z sobą samą/samym. W przeciwnym razie nie zapewnisz sobie szczęścia.

Horoskop dzienny – Lew

Czeka Cię nerwowy dzień. Prawdopodobnie ktoś z Twojego otoczenia postanowi Cię sprowokować. Uważaj, bo ta osoba ma w tym ukryty cel i jeśli ulegniesz, możesz wiele stracić. Dotrwaj jakoś do wieczora, bo wtedy będziesz mogła/mógł usiąść w gronie bliskich Ci osób i wreszcie się zrelaksować.

Horoskop dzienny – Panna

Pora na porządki – zarówno te w domu, jak i te w Twoim życiu. Bardzo możliwe, że zapragniesz uporać się z pewną sprawą, która trapi Cię już od dawna. Najwyższy czas wreszcie zamknąć ten rozdział, bo niektóre rzeczy nie mają już szansy powrócić, a Ty niepotrzebnie kurczowo się ich trzymasz.

Horoskop dzienny – Waga

Niespodziewanie zrozumiesz, o co chodzi w tym wszystkim wokół Ciebie. To będzie pewnego rodzaju objawienie, które sprawi, że automatycznie poczujesz się lepiej. Możliwe, że pomożesz pojąć daną sytuację także innym. Po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna nie będziesz odczuwać żadnych obaw.

Horoskop dzienny – Skorpion

Z niepokojem oczekiwałaś/oczekiwałeś dzisiejszego dnia, spodziewając się samych kataklizmów. Tymczasem nic takiego się nie wydarzy. Co więcej,  unikniesz okropnej kłótni, bo z racji tego, że spóźnisz się na dzisiejsze spotkanie, nie Ty staniesz się jej bohaterką/bohaterem.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś wszystko będzie się działo tak szybko, że nie znajdziesz nawet czasu na dokładniejsze rozważenie swoich decyzji. Kolejne postawione przed Tobą zadania będą wywoływać presję, ale jej nie ulegniesz. Zrobisz wszystko błyskawicznie, z bardzo dobrymi rezultatami.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce mogą być dzisiaj nieco wycofane i niepewne. Do wszystkiego będziesz podchodzić z ogromną nieufnością, ale, koniec końców, okaże się, że to tylko Twoja wybujała wyobraźnia płata Ci figle. Nagle zrozumiesz, że jesteś stworzona/stworzony do tego, co od dawna robisz, a co do tej pory sprawiało Ci niejakie trudności.

Horoskop dzienny – Wodnik

Tego dnia nie wydarzy się nic spektakularnego. To będzie jedna z tych sobót, które ani nie przyniosą przełomu w Twoim życiu, ani nie sprowokują wielkiego kataklizmu. Ot, po prostu, dzień przemknie niezauważony i, tak jak pozostałe, zniknie w odmętach Twojej pamięci.

Talizman na szczęście - który wybrać? Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Ryby

Pewien pomysł nie daje Ci spokoju, jednak nie jesteś pewna/pewny, czy warto decydować się na jego realizację. W tę sobotę nagle nabierze on większego sensu. Zdecydujesz się podjąć ryzyko i nie pożałujesz. Pamiętaj – do odważnych świat należy!

Więcej o: