Horoskop dzienny - 23 sierpnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 sierpnia. Los lubi zaskakiwać w najmniej oczekiwanych momentach. Przekonaj się, co Cię czeka w ten poniedziałek i nastaw się na to, co nadchodzi.

Horoskop dzienny – Baran

Początek tygodnia będzie dla Ciebie całkiem obiecujący, jeśli tylko zdecydujesz się dać coś z siebie, a nie stać z boku i się przyglądać. Zdobądź się na odwagę, a świat stanie przed Tobą otworem. Bardzo możliwe, że uda Ci się zrealizować jedno ze swoich najskrytszych marzeń.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny – Byk

Od kilku dni narzekasz na kiepską sytuację, w jakiej się znalazłaś/znalazłeś. Jedyny sposób, aby ją zażegnać, to otwarcie się przed innymi i mówienie z większym zdecydowaniem o własnych emocjach. Bardzo możliwe, że ktoś, po kim w ogóle się tego nie spodziewałaś/spodziewałeś, przyjdzie Ci z pomocą i udzieli wsparcia w chwili, kiedy najbardziej będziesz go potrzebować.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przed Tobą dość nieprzyjemna rozmowa. Chociaż będziesz się starała/starał zabłysnąć, Twoje wysiłki spełzną na niczym. W efekcie okaże się, że będziesz musiała/musiał zająć się tym, czego tak bardzo nie lubisz. I chociaż mocno się przyłożysz, efekt wcale nie okaże się na tyle zadowalający, byś mogła/mógł czerpać z tego satysfakcję.

Talizman na szczęście - który wybrać? Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Rak

Poniedziałek przyniesie Ci nagłe zrozumienie i dostrzeżesz, że świat wokół Ciebie może być naprawdę piękny. Będziesz cieszyć się wyjątkowymi chwilami w gronie tych, na których naprawdę Ci zależy. Tym samym otworzysz się na niezbędne zmiany.

Horoskop dzienny – Lew

Mimo że chciałabyś/chciałbyś jak najszybciej doprowadzić wszystko do końca, weź lepiej na wstrzymanie. Zachowaj cierpliwość, a wyjdzie Ci to na dobre. Przesadny pośpiech może doprowadzić do popełnienia błędów, których skutków nie będzie się dało później cofnąć. Miej to na uwadze, pędząc wciąż naprzód i naprzód.

Horoskop dzienny – Panna

Sytuacja, w której się znajdziesz, może stać się dla Ciebie mało komfortowa. Zamiast jednak skupiać się na rosnących obawach, skup się na wiedzy, którą przyswoiłaś/przyswoiłeś w ostatnim czasie. To właśnie dzięki niej uda Ci się osiągnąć to, na czym Ci zależy.

Horoskop dzienny – Waga

Popełniłaś/popełniłeś parę błędów i teraz przyjdzie Ci za nie zapłacić. Nie unikniesz też gęstych tłumaczeń, które jesteś winna/winny przynajmniej kilku osobom. Co dziwne, nie przejmiesz się zbyt mocno tym faktem. W końcu jesteś mistrzynią/mistrzem w wyjaśnianiu, przekonywaniu i kreowaniu rzeczywistości.

Horoskop dzienny – Skorpion

Chociaż z natury jesteś raczej pesymistką/pesymistą, musisz wiedzieć, że dziś spojrzysz na wszystko przez różowe okulary. Zrozumiesz, że największego wsparcia mogą Ci udzielić przyjaciele, którzy zawsze będą przy Tobie, niezależnie od decyzji, jaką podejmiesz. Pamiętaj, że to właśnie oni zostaną z Tobą na dobre i na złe, niezależnie od tego, co się wydarzy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoje plany posypią się jak domek z kart. Postaraj się dzisiaj raczej schodzić z drogi Twojemu zwierzchnikowi, bo prawdopodobnie wyładuje na Tobie całą złość i frustrację, za którą akurat Ty nie ponosisz winy. Co więcej, dojdziesz do przykrego wniosku, że wszyscy wokół starają Ci się jak najbardziej uprzykrzyć życie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twój cel jest już blisko. Nie możesz się teraz rozpraszać, dlatego zapomnij o tym, co mogłabyś/mógłbyś robić, gdybyś nie miała/miał swoich obowiązków. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz poświęcać czas na mniej istotne sprawy, niczego nie zdołasz doprowadzić do końca.

Horoskop dzienny – Wodnik

Tym razem uda Ci się wykorzystać własny potencjał i pokazać wreszcie wszystkim naokoło, co potrafisz. Bardzo możliwe, że objawi się Twój ukryty talent, a wtedy nagle znajdziesz się w centrum uwagi. Zaczną się odzywać do Ciebie osoby, które nigdy dotąd się Tobą nie przejmowały. Niespodziewanie w swoim środowisku staniesz się kimś bardzo ważnym.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać? Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Szykuje się pewna zmiana, w której masz uczestniczyć. Zrób jednak wszystko, by nie dać się w to wciągnąć, ponieważ ten ruch będzie bardzo niekorzystny, zwłaszcza zważywszy na Twoją przyszłość. Lepiej odpuścić sobie ten temat już dziś niż żałować źle podjętej decyzji za kilka lat.

Więcej o: